У Хмельницькій політехніці відбулась церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста та бакалавра

30 червня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки відбулась церемонія з нагоди вручення дипломів випускникам 2022 року. Ця подія увійде в історію навчального закладу, адже сьогодні – найбільший за кількістю випуск та ПЕРШИЙ ВИПУСК БАКАЛАВРАТУ!
405 випускників денної та заочної форми навчання отримали дипломи за сімома спеціальностями:

131 Прикладна механіка;
133 Галузеве ;


123 Комп’ютерна інженерія;


073 Менеджмент;
051 Економіка;


121 Інженерія програмного забезпечення;
274 Автомобільний транспорт.


Церемонія вручення дипломів випускникам 2022 року опалена війною через російську агресію проти України. Сьогодні ми схиляємо голови у вдячності перед захисниками, які тримають небо над нашими містами. Серед них і двоє цьогорічних випускників коледжу – Назар Апполонов і Максим Камінський. Ці хлопці з перших днів російського воєнного вторгнення пішли добровольцями на фронт. Навчання продовжували дистанційно й з окопів захистили свої дипломні роботи. На церемонії вручення дипломів також були присутні дистаційно.

Уперше в коледжі було вручено диплом з відзнакою батькам студента ХПК, котрий проходить паралельне навчання в американському College of dupage (штат Іллінойс) за програмою ССІ – Олексію Горбатенко.

Цьогоріч право навчатись паралельно у нас та в американському коледжі вибороли лише два українські студенти й один із них – знову студент Хмельницької політехніки! Це третьокурсник відділення комп’ютерної інженерії Гірчук Владислав.

Ми пишаємось випускниками Хмельницької політехніки та відчуваємо неймовірну гордість за нашу державу. Саме цьому поколінню випускників будувати нову Україну, здатну бути однією з найкращих і найвеличніших держав світу. Лише мир повинен бути в нашій країні.

У добру путь, дорогі випускники – 2022 року! Щасливої дороги! Хай Господь Бог береже кожного з вас і нашу рідну Україну!

  Фото у соціальній мережі

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж