Студентська рада

Студентські роки — період найбільш активного розвитку в житті кожної молодої людини. Це час особистих високогірних життєвих мандрівок: за кожним рогом – знання та досвід, а випробування – як круті підйоми в інтелектуальному та фізичному зростанні.
У Хмельницькій політехніці створено всі умови для того, щоб кожен міг проявити себе як організатор, талановита особистість, що розвивається, ставить перед собою мету й досягає її. У навчальному закладі активно діє студентське самоврядування. Саме студентська рада допомагає примножувати творчу енергію, розкривати таланти, досягати успіхів у навчанні, розвиватись духовно та фізично.

Склад студентської ради:

 
 

 

Біографія голови студентської ради коледжу

Я, Кліменко Денис Володимирович – голова студентської ради коледжу.

Навчаюсь у ВСП «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» з 01.09.2019 року по теперішній час і здобуваю освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст», спеціальність «Прикладна механіка».

Беру активну участь у громадському житті коледжу. Є постійним учасником наукових конференцій, просвітницьких заходів. Підтримую та реалізовую благодійні акції, згуртовуючи свідому молодь, ініціюю власні.

У листопаді 2021 року ініціював та організував благодійну акцію «Чистий ліс» та у жовтні 2022 року «Воїни нам чисте небо, ми – чисте довкілля» серед студентів Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

У грудні 2021 року організував благодійний збір коштів серед відділення інженерної механіки для закупівлі безконтактних термометрів у госпіталь, взяв участь у акції « З добром у серці та вірою в диво»  та започаткував пізнавальний проєкт «Подорожуй разом з відділенням інженерної механіки», відвідавши з активістами Меджибіжський замок –  старовинну фортецю, фундамент якої було закладено ще у 13 столітті.

У січні 2022 року брав участь у Телемості «Хмельницький – Маріуполь – Тернопіль”, де був спікером й розповів, що соборність держави – це єдність студентства України, створив виховне відео до Дня пам’яті героїв Крут.

Також в 2022 році був номінований на отримання стипендії Верховної Ради України.

З першого дня повномаштабного вторгнення росії на територію України є активним членом волонтерського штабу опору ХПФК. Ініціював запуск всесвітнього флешмобу «Ні війні!» .

У вересні 2022 року організував благодійні змагання  « Біжу за воїна України» та ініціював колективний похід політехніків  поповнювати банк крові міста Хмельницького. Постійно допомагаю Штабу опору політехніків.

 Я є активний і цілеспрямований, старанний і наполегливий протягом усього періоду навчання, що підтверджують мої результати складання сесій і рейтинг – 94,3 бала (за 100-бальною шкалою).

 

Студентські ради відділень:

Студентська рада ІМ

 

Студентська рада КІ

 

Студентська рада ПІ

 

Студентська рада ЕМ

 

Студентська рада АТ

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж