ФАХІВЦІ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ ПРОЧИТАЛИ ЛЕКЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ

NewsComments Off on ФАХІВЦІ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ ПРОЧИТАЛИ ЛЕКЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ
В рамках проведення Всеукраїнського Дня охорони праці студентам Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальностями – «Обслуговування та ремонт автомобілів i двигунів» та «Обслуговування верстатів з програмним управлінням i робототехнiчних комплексів», фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області прочитано лекцію на тематику охорони праці.

Начальник відділу АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області Вадим Франко повідомив студентам про основні вимоги безпеки під час виконання у майбутньому професійних обов’язків та запобігання травматизму на робочих місцях. Навів приклади з практичної діяльності. Розглянув питання відповідності робочих місць вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки, забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту, основні аспекти профілактики нещасних випадків на виробництві.


Спілкуючись з майбутніми працівниками начальник відділу Управління Держпраці закликав їх відповідально ставитися до свого майбутнього, а саме ніколи не погоджуватися на виконання роботи без проведення відповідного навчання та інструктажу, ознайомлення з умовами праці на робочому місці.

Інформація взята із офіційного сайту Управління Держпраці у Хмельницькій області – посилання

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж