Фото-подорож бібліотеками міста

NewsComments Off on Фото-подорож бібліотеками міста

У Хмельницькому політехнічному коледжі відбулась фото-подорож бібліотеками міста «Хмельницький бібліотечний», де представники провідних бібліотек розказали студентам коледжу, якою насправді є сучасна бібліотека, які зміни у її структурі сталися у двадцять першому столітті і які послуги може надати бібліотека своєму користувачу.
На зустріч зі студентами прийшли директор Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Тамара Степанівна Козицька, головний бібліограф Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Анжела Григорівна Ярмолюк та провідний фахівець читального залу Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва Леся Василівна Романюк. Їх розповідь була про те, що сучасні бібліотеки ніколи не переставали розвиватися й удосконалюватися. 21 століття, століття впровадження нових технологій, торкнулося і їх.
То як же виглядає сучасна публічна бібліотека й чим вона може порадувати нас? Усе більшої популярності набуває ідея формування бібліотеки як публічного простору, що має на меті організацію різноманітних дискусій, вечірок, проведення зустрічей із цікавими людьми, участь у різноманітних програмах та проектах, тощо. Тут вирує життя. Цікавим відкриттям для багатьох студентів стала можливість співпраці з бібліотекарями на волонтерських засадах, що відкриває шлях до пошуку першого місця роботи вже маючи трудовий досвід за своєю спеціальністю. Якщо ви не побували усередині цього приміщення, то навіть уявити не можете, які цікаві проекти пропонуються і яка кількість людей бере в них участь. Тож обов’язково знайдіть час і, особисто завітавши до публічної бібліотеки, переконайтесь в тому, що і для вас там знайдеться щось цікаве та корисне.
Більш детально про бібліотеки міста :
http://www.depo.ua/…/pufi-harms-i-viziti-politsiyi-yak-ozhi…
http://www.ounb.km.ua
http://oub.com.ua
http://www.cbs.km.ua

Фото

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж