Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

NewsComments Off on Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування – це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів. Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery

16-17 вересня 2016 в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка проходив II етап Південно-західного регіону (півфінал) Всеукраїнської олімпіади з програмування, який організовується як 1/4 Міжнародної олімпіади ACM-ICPC. До участі були запрошені команди-переможці I етапу олімпіади з вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей.

За результатами I етапу наш коледж представляли команди в складі Когут Василь ПР-132, Буров Андрій ПР-132, Колесник Павло ПІ-162 та Новацький Олег ПР-131, Самуляк Роман ПР-131, Ткач Михайло ПР-131 (тренер обох команд – Задніпровський Вадим Григорович, викладач коледжу, який також в свої студентські роки приймав участь в цій олімпіаді як учасник).

За результатами виснажливих п’яти годин змагання команда KhmPC_BamBuK (Когут Василь ПР-132, Буров Андрій ПР-132, Колесник Павло ПІ-162) виборола перше місце серед команд коледжів, обігнавши команди багатьох університетів (в загальному рейтинзі серед команд університетів – 14 місце із 37), і лише Правила проведення олімпіади (які поки що не дозволяють коледжам пройти в наступні етапи) зупинили наших хлопців, але ми сподіваємося, що наступного року Правила будуть змінені на користь коледжів і ми покажемо всій Україні як гарно навчають студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”!

IMG_0136-1024x683 IMG_0144-1024x683

Більше фото

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж