Тиждень боротьби зі шкідливими звичками у коледжі!

NewsComments Off on Тиждень боротьби зі шкідливими звичками у коледжі!

“Геть куріння – ми за здорове покоління” – інформаційну акцію під таким гаслом, присвячену тижню боротьби зі шкідливими звичками провели активісти студентської ради ХПК серед студентів коледжу.
Мета акції – пропаганда здорового способу життя та відмови від куріння, формування у підлітків негативного ставлення до цієї шкідливої звички. У рамках акції активісти студради провводили інформаційні презентації про шкідливість куріння, рейди на території коледжу, повідомляли студентам невтішні факти “тютюнової” статистики по Україні: Куратори груп провели виховні години на тему: « Наше здоров’я – майбутнє нації. НІ-ТЮТЮНОПАЛІННЮ!», «Жити без шкідливих звичок» та ознайомили студентів з наказом про заборону куріння.
У групах ВР-132 та ВР-141 провели акцію «обміняй цигарку на цукерку»
Подібні акції, хоч і не є масштабними, проте й вони змушують учасників замислитися про майбутнє і, можливо, вжити заходів для боротьби з нікотиновою залежністю. Адже яким би складним не був процес відмови від цигарок, головне – зробити перший крок, бо, якщо бажаєш змінити світ – почни з себе! Сьогодні перемагає здоровий спосіб життя!

6uPR30tgHhg I5Fdqqusgrk Mrd75mqvt9Q OlWNidygaWw

Більше фото

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж