Вітаємо переможців олімпіади з німецької мови

NewsComments Off on Вітаємо переможців олімпіади з німецької мови
Німецька мова, як і англійська, іспанська, італійська та французька, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час. У це важко повірити, але в Європі німецька мова є рідною для більшої кількості людей, на відміну від англійської. Цією мовою змалечку розмовляють 130 мільйонів людей, тож у Європі вона друга за поширеністю. І, звісно, уживання не обмежується Німеччиною.
Німецька мова багатогранна й самобутня, як і вся культура цієї країни. Вона прекрасно передає та підкреслює особливості й душу як Hімеччини, так і німецької нації. Культура і творіння німецькомовного суспільства залишили свій слід у музиці, кіно, театрі, архітектурі. Усе це разом спонукає вивчити популярну іноземну мову. Це не так страшно, як здається на перший погляд. Головне – не дозволяти невпевненості та ліні побороти себе. А якщо у Вас є бажання й стимул учитися, то все неодмінно вийде!
13 березня 2023 року в Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету “Львівська політехніка” відбулась олімпіада з німецької мови, у якій узяли участь студенти 2-3 курсів.
Вітаємо переможців олімпіади:
1 місце – Андрійчук Богдан (ПМ-201)
2 місце – Іценко Вадим (ПМ-201), Шевчук Павло (МГ-201)
3 місце – Руденко Тетяна (ПІ-211)
Дякуємо усім учасникам олімпіади та бажаємо нових досягнень у вивченні німецької мови!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж