У Хмельницькому політехнічному відкрили хостел для студентів і викладачів Маріупольського коледжу

NewsComments Off on У Хмельницькому політехнічному відкрили хостел для студентів і викладачів Маріупольського коледжу

Тиждень Львівської політехніки та Шевченківські дні в Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі співпали з чудовою подією в розвитку дружніх відносин двох освітніх колективів – хмельницьких політехніків і маріупольських будівельників. 9 березня 2023-го відбулось урочисте відкриття хостелу для викладачів і студентів Маріупольського будівельного фахового коледжу, який згідно Наказу МОНУ № 333 від 13.04.2022 року був переміщений до Хмельницького. Ще весною 2022 року політехніки прийняли в себе постраждалих від війни маріупольчан, надали їм місця для проживання у гуртожитку, забезпечили робочими кабінетами, навчальними аудиторіями, можливістю користуватись бібліотекою, спортивними майданчиками, медичними послугами. Проте політехніки не зупинились на цьому, а розробили план покращення комфортних умов для гостей у студентському гуртожитку. Так виникла думка переобладнати актову залу гуртожитку в сучасний хостел.
Гарну ініціативу підтримали волонтери, випускники та співробітники коледжу. Тож відкриваючи хостел , директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент, «Заслужений працівник освіти» Вадим Овчарук зазначив, що дім замінити не можна, а найкраще – в рідному краї. Отож ми усі чекаємо повернення наших територій, віримо та знаємо, що відбудуємо міста, а Чорне та Азовське море знову стануть туристичними перлинами України й всі ми знову будемо там бажаними гостями. Наразі об’єднуємо зусилля у боротьбі з ворогом і максимально підтримуємо вимушених переселенців із окупованих і прифронтових міст.

Директор Маріупольського будівельного фахового коледжу «Заслужений працівник освіти» Антон Білай від імені адміністративного, педагогічного та студентського складу переміщеного навчального закладу подякував адміністрації Хмельницької політехніки, колективу та широкому колу волонтерів, громадських і благодійних організацій, котрі долучились до створення хостелу та надання благодійної допомоги. Серед натхненників і благодійників він відзначив:

  • директорку навчально-культурного центру «Побужжя» Федерація профспілок Хмельницької області Анну ДРАЧКО-ЄРМОЛЕНКО ;
  • членкиню політичної партії “Українська Галицька Партія”, спеціаліста першої категорії відділу загальної та організаційної роботи Білецької сільської ради Тетяну ЦАВОЛИК;
  • відповідального за створення та реалізацію проекту допомоги переселенцям, інженера гуманітарного фонду ” МЕDAIR”, депутата Хмельницької міської ради VIII скликання від партії “Команда Симчишина” Юрія РЕШЕТНІКА;
  • адміністрацію ТОВ “ВІСЕНТ” і працівника товариства Віталія КРЮЧКОВА;
  • випускників коледжу 2014 року відділення комп’ютерної інженерії, організатора Павла ІВАНІЩІНА https://hpk.edu.ua/news/
  • випускника коледжу Андрія СТЕПАНЧЕНКА.

Адміністрація Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» висловлює подяку всім, хто долучився до облаштування хостелу та організації побутових умов для студентів і співробітників Маріупольського будівельного фахового коледжу.
Ваші справи зігрівають серця маріупольців і є гарним прикладом для вихованців навчального закладу. Нехай віддячить Вам Бог своєю милістю, а доброта та щирість повертаються Вам сторицею. Перемоги та миру нам усім!


© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж