Різдвяно – новорічне вітання директора коледжу Вадима Овчарука

NewsComments Off on Різдвяно – новорічне вітання директора коледжу Вадима Овчарука

Шановні колеги, студенти, батьки та друзі Хмельницької політехніки!

Підходить до завершення 2022 рік. Рік, який став руйнівником ілюзій та надій, але водночас – роком гордості, незламності, єдності та віри!
Зараз, коли ми вже десять місяців живемо у великій війні, подробиці попереднього періоду згадуються нам із великим душевним щемом і теплотою. Тоді ми думали не про загрозу життю чи бомбосховища та звуки сирен повітряної тривоги, а про розвиток, процвітання, налагодження дружніх стосунків із усім світом. І це знову буде, коли війна закінчиться. Всі ці десять місяців ми, кожен на своєму місці, наближаємо цей час – час нашої Перемоги.
Традиційно, під час різдвяних і новорічних свят, уся родина збирається за одним столом. Однак не всі рідні можуть бути в цей день разом. Наші українські воїни захищають свободу й незалежність свого народу. В ці дні ми згадуємо наших героїв, вдячно молимося за кожного, хто віддав найдорожче – своє життя за майбутнє України.
У переддень Різдва Христового та Нового року бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, душевної чистоти та з новими мріями, прагненнями й світлими надіями на Перемогу ступити на поріг нової історії нашого життя!

З повагою директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ “Львівська політехніка” Вадим ОВЧАРУК

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж