Підсумки тижня циклової комісії автомеханічних дисциплін

NewsComments Off on Підсумки тижня циклової комісії автомеханічних дисциплін

Під гаслом «Працюємо на Перемогу» в Хмельницькій політехніці відбувся тиждень циклової комісії автомеханічних дисциплін. Калейдоскоп різноманітних заходів професійного спрямування протягом тижня доповнювався щоденною волонтерською акцією “Хмельницькі політехніки – Вам, захисники України”, учасниками якої були студенти й куратори відділення автомобільного транспорту. Сплетені ними маскувальні сітки для військової техніки та індивідуальні «кікімори» для військовослужбовців вже відправлені на передову.

За сприяння голови циклової комісії Андрія Яремчука та викладача спецдисциплін Олександра Нижника група АТ-221 відвідала автообслуговуюче підприємство «Хмельниччина–Авто» Mercedens-Benz. Сьогодні – це одне з найбільших за масштабами та найкращих за показниками діяльності підприємство нашого міста. Студенти оглянули технічну базу, сучасне обладнання, переглянули стенд спеціального інструменту та ознайомились із роботою автосканера Star Diagnosis C3, призначеного для діагностики на дилерському рівні автомобілів Mercedes. Хмельницький політехнічний фаховий коледж НУ «Львівська політехніка» вже більше 10 років поспіль плідно співпрацює з цією організацією.

Виховну година на тему «Вплив автотранспорту на навколишнє середовище. Екологічний транспорт» провели куратори Віта Чернова та Вікторія Чорноконь для груп АТ-222, АТ-202. Стан навколишнього середовища в Україні має тенденцію до погіршення щороку. Військові дії, зміна клімату, погіршення якості повітря, води, ґрунту стають глобальними проблемами для України. Автотранспорт є також вагомим джерелом забруднення довкілля. Тому суспільство все більше звертає увагу на екологічні види транспорту: велосипеди, самокати, сигвеї та електрокари. Студенти жваво обговорювали дану тему з професійної точки зору.

Під керівництвом завідувача відділення автомобільного транспорту Леоніда Пірога викладачі спеціальних дисциплін Богдан Ловчук і Костянтин Чернов провели конкурс “Найкращий знавець правил дорожнього руху”. Через вимкненням світлофорів у місті, учасники звернули особливу увагу на розділ 16 правил «Проїзд нерегульованих перехресть», а також розділ 4 «Обов’язки та права пішоходів» у темну пору доби з застосуванням світловідбивних нашивок і наліпок. Традиційно в конкурсі взяли участь найкращі студенти відділення автомобільного транспорту. Умови конкурсу були максимально наближені до іспиту для водіїв.

Продовжуючи багаторічну співпрацю провідного світового виробника фільтрів компанії ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна» та Хмельницького політехнічного фахового коледжу, провели технічний семінар «Особливості конструкції фільтрів MANN-FILTER та WIX FILTERS».
Завідувач відділення автомобільного транспорту Леонід Пірог привітав учасників робочого засідання та окреслив перспективи співпраці відділення із фірмами-роботодавцями для випускників спеціальності 274 “Автомобільний транспорт”. Семінар провели керівник відділів із продажу Heavy Duty фільтрів WIX ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна» Олег Продеус і Вадим Новіцькій. Студенти дізнались багато нового та цікавого: про структуру компанії MANN+HUMMEL та її історію; асортимент продукції, який виробляється на українському підприємстві; нові розробки компанії та патенти в галузі фільтроконструювання.
Особливу увагу звернули на міжнародний конкурс Young Car Mechanic, організатором якого є ТОВ “INTER CARS UKRAINE”. Одним із основних спонсорів даного конкурсу є компанія MANN+HUMMEL. Серед учасників семінару був проведений інтелектуальний конкурс на знання технологій виготовлення та специфіку використання сучасних фільтрів. Переможці отримали цінні призи та пам’ятні відзнаки. Студенти й викладачі відділення висловили найщиріші слова вдячності роботодавцям за участь у семінарі та допомогу в підготовці висококваліфікованих кадрів.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж