Викладачі коледжу привітали своїх вихованців із Днем студента пізнавальним екоквестом “ЕНЕРГОЕРУДИТ”

NewsComments Off on Викладачі коледжу привітали своїх вихованців із Днем студента пізнавальним екоквестом “ЕНЕРГОЕРУДИТ”
В калейдоскопі святкових заходів з нагоди Дня студента 2022 яскравою подією став екоквест на тему енергозбереження “Енергоерудит”. Цей захоплюючий та дуже актуальний захід для студентів груп ПМ-221, ЕК-212 зініціювали викладач природничих наук Ірина Бойченко спільно з головою студради відділення “Економіки та менеджменту” Марією Сурник. Його мета: формування екологічного мислення, привернення уваги політехніків до енергоефективності та енергозбереження, розгляд принципів та прикладів економного споживання енергії в побуті. Перед учасниками заходу виступила заступниця директора з виховної роботи Людмила Багас, котра розповіла присутнім про цікаві, нестандартні кроки коледжу в цьому напрямі. Зокрема, ми перші в Україні серед закладів фахової передвищої освіти змонтували власну сонячну електростанцію.

Екоквест — пізнавальний захід. Тож у запитаннях шукачем організатори поєднали розважальний складник з інформативним. Так, наприклад, всі використовують електрочайник. А спробуйте відповісти на запитання Екоквесту: накип електрочайника збільшив витрату електроенергії?
а) на 10%
б) на 20%
в) на 30%
Або ще таке: як ви гадаєте, скільки відсотків електроенергію використовується даремно, якщо зарядний пристрій мобільного телефону залишити увімкненим у розетку?
а) 0%
б) 65%
в) 95%
Отже, політехніків поділили на 2 команди, а в коледжі облаштували 4 локації. Провідники груп супроводжували студентів із 1 локації до іншої, а студенти відповідали на важливі, актуальні сьогодні запитання. Прибувши на останню локацію, учасники віддали лист із своїми відповідями. Ведучі заходу підсумовують процес квесту: оцінюється активність і настрій учасників гри, визначають переможців, підбивають підсумки та вручають сертифікати за участь у квестів.
Дякуємо за активну участь і небайдужу позицію! Впевнені, що спільними зусиллями переможемо та збережемо власні ресурси!!!
Знай! Оберігай! Перемагай!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж