Презентація студій Центру талановитої молоді “ПОЛІТЕХНІК”

NewsComments Off on Презентація студій Центру талановитої молоді “ПОЛІТЕХНІК”

Студентське життя – яскраве й неповторне. В молодому віці людина шукає себе у творчості, спілкуванні, науці та мистецтві. Можливість спробувати себе в новому образі надає студентам Хмельницького політехнічного фахового коледжу Центр талановитої молоді «Політехнік». Тут вже багато років безкоштовно та успішно діють найрізноманітніші студії, гуртки та секції. Кожен студент може проявити себе як музикант, вокаліст, митець, журналіст, спортсмен, оратор чи організатор. Серед випускників навчального закладу — ціла когорта людей, котрі обрали один із цих напрямів основною професією й досягли певних висот на цьому шляху.
Щороку для нового набору політехніків відбувається презентація Центру талановитої молоді «Політехнік», після чого кожен першокурсник може обрати один чи кілька гуртків, які йому найбільш до вподоби. Участь у роботі гуртків розкриває творчий потенціал кожного студента та надає можливості для всебічного й гармонійного розвитку.

2 листопада 2022 року в спортивній залі ХПФК презентували такі студії:

• художня студія (керівник: Матюніна Інга, гр. ПІ-211)

Ще змалечку мріяли стати художником? Мистецтво креативити, висловлювати власні думки візуально — вміння, яке стане в нагоді кожному! Фахівець у будь-якій сфері презентує свої ідеї, тож знання про те, як оповідати образами, створювати композицію, відтворювати фантазію та уяву на витворити мистецтва — ваша візитівка та шпаргалка. Гурток розкриє потенціал студентів у сфері образотворчого мистецтва. Керівник навчить вас бачити прекрасне у всьому, а також допоможе обрати власний стиль малювання та підібрати матеріали, якими буде зручно творити. Окрім того, така творчість розвиває пам’ять! Практика — відтворювати композиції неабияк загартовує її, тож запрошуємо усіх охочих.

• спортивний гурток (керівники: Ковальчук Владислав, Луков Анатолій гр. КІ-202)

Юність – час, коли довкола стільки подразників: все новий та захопливий досвід, хобі, навчання, знайомства! Сила волі, дисципліна та впевненість — три компоненти, які допоможуть сконцентруватись й звільнити думки від зайвого. Цілеспрямовано досягати своєї мети та нових висот допомагає спортивний гурток. Керівники проводять тренування з різних видів спорту, а також щорічно організовують змагання не тільки на базі коледжу, але й за його межами. Ставай кращою версією себе разом з нами! Перемагати себе, забути про лінощі та обмеження — наше гасло!

• науково-технічний гурток «Хмельницький політехнік» (керівник: завідувач відділенням інженерної механіки Матвєєв Олексій Васильович)

Якщо ви годинами можете переглядати огляди приладів на YouTube, читаєте додатки з повною їхньою характеристикою, ніколи не оминаєте виставкових стендів — ласкаво просимо! Ми знаємо як після теорії кортить спробувати все самотужки! Професійний гурток займається науково-технічними розробками у галузі інженерної механіки. Саме тут студенти під керівництвом викладачів освоюють новітні технології й використовують сучасні методики.

• студія гри на гітарі (керівник: Дреус Максим гр.КІ-192)

З іншого кінця міста лунає ваша улюблена пісня, у водія маршрутки хороший смак, перехожий наспівує улюблений куплет, крадькома з вікон у вашу кімнату проникає той самий звук — моменти, коли не можливо себе стримати, щоб не вдарити ногою в такт чи настукувати пальцем. А що як відтворювати улюблену пісню власноруч? Мрія навчитись добре грати на гітарі може стати реальністю для тих, хто стане учасником цієї мтудії. Запрошуємо охочих творити!

• студія «Фото, відео, журналістика (керівник: Ткачук Дмитро гр.КІ 201)

Помічаєте атмосферні моменти, красу архітектури чи емоції перехожих, але як тільки ввімкнете камеру — чари зникають? Запрошуємо приєднатись до нашої команди! Новітня креативна студія надає можливість осягнути талант фотографії, навчитись правильно підбирати ракурси для майбутніх світлин, правильно та якісно знімати відео. Найкращі фото- та відео-роботи розміщують на сайті коледжу. Змога практикувати, сформувати власне портфоліо, комунікувати з людьми — важливий крок на шляху до професіоналізму!

• танцювальна студія (керівник: Політаєва Вікторія гр. ЕК-201)

У студії створено можливості для розкриття творчого хореографічного потенціалу кожного студента у танці. Енергійність і харизматичність — ті риси, які не приховаєш, тож ми вже знаємо охочих працювати разом з нами. Проте бажаємо переконатись, що ви спрямуєте свою енергію в корисне русло. Не зволікайте, долучайтесь до гуртка та поділіться своїм позитивним настроєм з нами та зі всім колективом хмельницьких політехніків!

• студія «Відеомейкінг» (керівник: Сапожнік Андрій гр.КІ-193)

Любите знімати сотні відео, помічаєте найдрібніші деталі, а проте ніколи не ділитесь результатом: не вдається монтувати чи кольорокорекція не до вподоби? Не біда! Гурток дає змогу студентам навчитись створювати різноманітні відео, щоб вміти презентувати себе та привертати увагу до проведення різноманітних заходів і подій. Блоги, відеорепортажі, презентації, огляди й багато іншого, ще надзвичайно цікавого! Про всі інструменти обробки та монтажу, тонкощі зйомки, опрацювання сценарію ви дізнаєтесь на практиці. Раді усім охочим!

• клуб «Діалог» (керівник: голова циклової комісії суспільних дисциплін Малахова Наталія Борисівна)

Відчували себе полемістом, коли ділилися думками про гострополітичні проблеми? Вважаєте, що громадянське суспільство — опора держави, але не знаєте з чого взятись до роботи? Розпочнімо з практики! Обговорення та дискусії на важливі теми суспільного життя, права та політики — наш порядок денний. Учасники клубу розвивають навички ораторського мистецтва. Окрім того, ви навчитеся добирати аргументи, стратегію переговорів чи суперечок, здобудете міцне підґрунтя для ґрунтовних розмов — знання з царини правознавства! Важливий клуб для майбутніх керівників та лідерів, адже недостатньо сформувати стійку позицію чи пропозицію та вимагати її від своїх колег, потрібно дотримуватись її! Мистецтво переконувати, об’єктивно оцінювати ризики та «підводні камені» та вміння вислухати — ось схованка порозуміння з працівниками. Навчаймось разом!

• вокальна студія «Перлина» (керівник: Амельченко Яна)

Пісня — ліки, які загоюють будь-які рани. Пісня — це те, що ми чуємо в укриттях, на вулицях – опісля тривоги. Пісня — це те, що в ДНК українців, мабуть, наш спільний ген. Впевнені, що кожен відчув силу культури, музики зокрема , відновлювальну та заспокійливу. Заняття у студії створює можливість для розкриття вокальних здібностей. Вокальний гурт «Перлина» є музичною візитівкою нашого навчального закладу. Його виступи радо вітають глядачі як у коледжі, так і поза його межами. Приєднуйтесь і ви!

Нагадуємо, що ЦТМ «Політехнік» — це завжди про єдність і затишок! Всі студії комунікують між собою: в спільному чаті діляться результатами, разом організовують заходи. Ми — одна політехнічна родина! Тож запрошуємо всіх розвиватись разом!!! Разом ми – непереможна сила.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж