З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!

NewsComments Off on З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!

Шановні співвітчизники, дорога політехнічна родино!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Незалежності України – найбільшим національним святом нашої країни!
Сьогодні, як ніколи, поглиблюється усвідомлення важливості цієї події, адже, на превеликий жаль, 31-у річницю становлення нашої держави ми змушені відзначати зі зброєю в руках, під виття сирен та вибухи снарядів. Нині українці демонструють всьому світу, як високо вони цінують людську свободу. Кращі сини і доньки перебувають на передовій, стримуючи рашистську навалу; у тилу розгорнувся потужний волонтерський рух; у всьому світі проводяться масштабні акції на підтримку України.
Ми горді тим, що з перших днів військового вторгнення активно долучились до опору ворогу. Пишаємось політехніками, котрі захищають нашу Незалежність на фронті. Низько вклоняємось пам’яті полеглих. Неухильно віримо в нашу Перемогу, що започаткує нову епоху в житті українського народу, закріпить його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.
Бажаємо всім українцям миру й злагоди, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, успіхів у справах і починаннях заради процвітання незалежної України. Нехай ваша праця на благо рідної Батьківщини, українського народу, навчального закладу завжди буде плідною та натхненою, дарує лише радість та задоволення.
Любіть Україну всім серцем! Любіть її простори, її мову, її вітер, її трави…
З Днем Незалежності!!!
Слава Україні!!! Героям слава!!!

Голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельниччини, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки, доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж