ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

NewsComments Off on ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України».
Сьогодні це – про сильних духом,
це – про вільних тілом,
Це про тих, хто вірить у найкращу мрію,
Хто свободу творить, хто про спадок дбає
І кого любов проймає,
Хто і палкий духом, хто і мужній тілом
В кого вірять люди і кладуть надії…
До Дня Збройних сил України у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулись спортивні змагання із багатоборства. Хлопці та дівчата не лише засвідчили величезну шану та повагу до Збройних сил, але й продемонстрували готовність долучитись лав захисників вітчизни. Під керівництвом викладача дисципліни «Захист України» гвардії майора, кандидата в майстри спорту з кульової стрільби Віктора Кушніра та колективу циклової комісії фізичного виховання ХПК юні політехніки продемонстрували свій спортивний гарт і вміння з військової підготовки.

7 грудня директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук привітав переможців і призерів турніру.

Вадим Володимирович зазначив, що політехніки пишаються нашими Збройними силами. Сьогодні в їхніх лавах чимало випускників коледжу різних поколінь. Серед них і добре знаний у нашому навчальному закладі Віктор Король. Він – випускник ХПК і співробітник, який активно долучався до виховної роботи зі студентством, адже має про що розповісти молоді. Віктор Володимирович – ветеран війни на Близькому Сході, де воював за радянським строковим призивом з 1987 по 1990рр. Сьогодні ж, в час небезпеки для рідної держави, Віктор Володимирович не зміг залишитись осторонь. Він пішов на фронт добровольцем, щоб передавати молодим бійцям свій безцінний бойовий досвід, снайперські знання і вміння. Нещодавно Віктор Володимирович отримав першу нагороду за участь у сучасній україно-російській війні.

День Збройних сил України є особливим святом для багатьох співробітників коледжу, члени сімей яких присвятили себе служінню Батьківщині, ставши на її захист. Серед них – бібліотекар Валентина Бевза. Багато поколінь чоловіків у її родині зі зброєю в руках ставали на захист свого народу. Син Валентини Іванівни, кадровий військовий Тарас Бевза у когорті перших пішов на фронт ще у 2014 році. 6 грудня в Хмельницькій міській раді він був відзначений разом із іншими учасниками АТО-ООС. Журналісти ТРК «Місто» зняли про це сюжет.

Колектив ХПК вітає усіх військовослужбовців із професійним святом, дякує їм за самовіддане виконання службового обов’язку, мужність та героїзм. Низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих, згадуємо всіх, хто загинув у боротьбі за свободу й незалежність України.

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж