Випускники відділення інженерної механіки – найкращі фахівці молодшого керівного складу на виробництві

NewsComments Off on Випускники відділення інженерної механіки – найкращі фахівці молодшого керівного складу на виробництві

Професії «електромеханік» та «технік-технолог» є найбільш поширеними та затребуваними на сучасних виробничих та невиробничих підприємствах. Ці фахівці працюють у найрізноманітніших сферах діяльності: програмування верстатів з ЧПУ, ремонт та обслуговування виробничих потужностей та автоматичних ліній, конструкторські бюро, обслуговування на виробництві робото технічних комплексів і їх складових, 3D-моделювання, радіотехніка, приладобудування, автомобілі, літаки, залізничний транспорт, електроніка, сільськогосподарська техніка та багатьох інших.

Можливості професії безперервно розширюються, а зміст поглиблюється за рахунок відкриття нових фізичних принципів  та використання новітніх матеріалів і технологій. Тому навчальна програма за спеціальностями «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування» постійно доповнюється новими розділами, підвищуються вимоги до рівня знань студента. Особлива увага приділяється викладанню дисциплін комп’ютерного моделювання та автоматизації інженерних розрахунків, програмуванню та технічному обслуговуванню верстатів з ЧПУ та автоматичних ліній, комп’ютерній інженерній графіці та 3D-моделюванню.

Для цього в ХПФК створені всі умови: закуплено нове устаткування таке як фрезерні верстати та верстат лазерної порізки, модернізовано токарний верстат ТВ-16 та фрезерний 6Р11Ф3, створені 3D-принтери, придбані ліцензійні програми для креслень в 2D та 3D  «КОМПАС-3D» та «SolidWorks».

За підтримки авторизованого представника SolidWorks на території України  Хмельницькому політехнічному коледжу надано 60 робочих місць програмного продукту для створення 3D-моделей, що  дозволяє проводити  інженерний аналіз та підготовку виробництва будь-якої складності та призначення.

Налагодження верстату лазерної порізки з АСУ студентом-учасником науково-технічного гуртка «Хмельницький політехнік»

 

Демонстрація верстата лазерної порізки з АСУ директору німецької Некомерційної компанії “FAV Service GmbH” Гайко Шюлер

 

З початку свого навчання на відділенні інженерної механіки  студенти поглиблено вивчають дві іноземні мови (німецька, англійська),  що дасть їм можливість на 4 курсі потрапити на практику в Німеччину в рамках підписаних угод з Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурт.

Перші вісім студентів Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» успішно склали іспит із німецької мови на рівень “А2”. Це вже другий крок у рамках підписаної угоди з Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурта, яка має великий досвід у впровадженні дуальної системи освіти в Німеччині. Договір діє для спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування» та надає можливість студентам одночасно з дипломом коледжу отримати і німецький кваліфікаційний диплом.

Співпраця між львівськими політехніками та німецькою Торгово-промислової палатою м.Ерфурта, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук і директор Некомерційної компанії “FAV Service GmbH” Гайко Шюлер, за участі директора Німецько-Українського освітнього центру Львівської політехніки Дениса Невінського

 

Починаючи з ІІ курсу студенти нашого навчального закладу проходять практику на підприємствах  міста та за його межами. Найактивніше з нами співпрацюють ТОВ «Гідроарматура», ВАТ «Темп», ВАТ «Укрелектроапарат» та інші підприємства.

У коледжі працює Центр талановитої молоді. В гуртку “Хмельницький політехнік” наші студенти  розкривають свої здібності та творчо розвиваються.

 

Демонстрація проектів учасників науково-технічного гуртка «Хмельницький політехнік», що виготовлені на верстаті лазерної порізки з АСУ

 

Демонстрація можливостей 3D принтера

 

Створення корисних моделей на 3D-принтері, розробленого студентами гуртка “Хмельницький політехнік”

 

Директор ХПК Вадим Володимирович Овчарук   демонструє роботи студентів президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському

 

Виконання практичних робіт по 3D-моделюванню деталей машин

 

Практична підготовка студентів з діагностики систем ПЧПУ

 

Велика увага приділяється розвитку лідерських здібностей шляхом проведення різноманітних олімпіад , пов’язаних з машинобудуванням.

Під час щорічної олімпіади “Програмування на верстатах з ЧПУ та РТК”

 

Учасники та переможці олімпіади з програмування та наладки верстатів з ЧПУ для обробки конкретної деталі

 

Відділення “Інженерної механіки” цілеспрямовано реалізовує курс на забезпечення якісної підготовки конкурентоспроможних фахівців за спеціальністю «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування» шляхом впровадження комп’ютерної техніки, освоєння комп’ютерних технологій, проектування на всіх етапах навчального процесу.

В рамках додаткових занять студенти третій рік поспіль відвідують курси «Сучасні комп’ютерні технології в галузі машинобудування та автоматизації конструкторських робіт». Це дає можливість підвищити свою фахову підготовку з використання сучасних програм із 3D моделювання, комп’ютерної інженерної графіки та застосування їх на виробництві.

Підведення підсумків курсів «Сучасні комп’ютерні технології в галузі машинобудування та автоматизації конструкторських робіт»

 

Навчання за спеціальностями «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування»  ви зможете продовжити в будь-якому вітчизняному чи зарубіжному навчальному закладі, проте найбільш сприятливі умови для наших випускників пропонує НУ “Львівська політехніка”.

Студенти відділення під час екскурсії до Львівської політехніки

 

Випускники відділення інженерної механіки ХПФК мають глибокі знання  й практичні навички здійснення безпечного технічного використання сучасного електрообладнання, електричних, електронних, комп’ютерних систем автоматизованого управління і тому  отримують широкий вибір достойних вакансій на ринку праці. Ще під час навчання у коледжі підприємства області  пропонують студентам ХПФК гарні умови та радо запрошують їх до себе на виробничу практику з подальшим працевлаштуванням.

Отже, наявність диплому відділення інженерної механіки ХПФК гарантує вам постійну, високооплачувану роботу на будь-яких підприємствах.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж