Основи програмування

Курс поділяється на три блоки:

  1. Front end.

Станьте  фахівцем  в області веб-розробки та дизайну, в завдання яких входить проектування користувацьких інтерфейсів для сайтів або додатків. Робота фахівця з веб-дизайну включає в себе як оригінальні дизайнерські, так технічні рішення в області проектування веб-інтерфейсів, що забезпечують зручність користування веб-ресурсом. Професійний Front-end developer повинен постійно ставити себе на місце віддаленого користувача і створювати сторінки з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом. Спеціалісти даної області повинні досконало знати HTML, CSS, JavaScript, JQuery, розуміти термін “кросбраузерність“, “юзабіліті” та завжди застосовувати їх на практиці. Створення сайтів – захоплююча, прибуткова і цікава справа.

  1. Основи мови програмування Java.

Java— об’єктно-орієнтована мова програмування, яка посідає одне із найперших місць у рейтингу найпопулярніших мов програмування.

Сфера застосування Java являє собою наступну картину:

  • Створення десктопів і аплетів. Даний продукт створюється на замовлення.
  • Створення мобільних додатків. Окремий світ програмування у всесвіті Java.
  • Різні серверні додатки, які в основному орієнтовані на роботу з мережею.

Мова Java хороша тим, що один і той же написаний код буде працювати на різних операційних системах, тоді як на інших мовах програмування потрібно написати не 1, а відразу 3 різних коди – під Windows, під Linux і під MacOs.

  1. Розробка Android додатків.

Все стрімкіше підвищується популярність платформи Android. На базі цієї операційної системи працює переважна більшість мобільних пристроїв – і планшетів, і смартфонів. Воно й не дивно, адже Android відрізняє відкритість при розробці та публікації додатків, а також величезна різноманітність пристроїв широкого цінового діапазону.

Базовий курс для вивчення розробки додатків для ОС Android. В курсі розглянуті базові елементи програми, коди різних програм, які наочно покажуть, як працювати з тими чи іншими компонентами і ресурсами.

Курс призначений для людей, які хочуть створювати свої власні додатки для даної платформи. В ході курсу ви навчитеся не тільки створювати програми для Android, але і використовувати переваги даної ОС.

Орієнтованість на практичне використання знань дозволить вам почати створювати додатки різної тематики відразу по завершенню навчання.

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж