Hабір на ІТ курси

Хмельницький політехнічний коледж Національного університету “Львівська політехніка” здійснює набір на ІТ курси, підготовка слухачів здійснюється за такими напрямами:

 • Основи роботи на ПК;
 • Основи програмування.

laptop

Чи потрібно навчатись програмуванню? Безумовно потрібно, адже розвиток комп’ютерних технологій безупинно крокує у майбутнє, приносячи все новіші пристрої, ідеї, можливості. Основні переваги ІТ-сфери:

board

Висока заробітна плата

Розробники додатків одні з найбільш затребуваних фахівців і їх зарплати – одні з найвищих зарплат в Україні. Рівень заробітної плати залежить від кваліфікації і практичного досвіду.

Додаткcredit-cardовий дохід

У 2014 році корпорація Google вперше за час існування сервісу додатків Google Play оприлюднила дохід, яківона отримує від розробників додатків для Android на різних мовах. І за останні 13 місяців компанія сумарно виплатила 5 мільярдів доларів розробникам, чиї додатки розміщені в Google Play.

userНайкомфортніші умови праці

Сучасний офіс, робоче місце, повний соціальний пакет з медстраховкою, вело- і автопарковка, ігрові кімнати та кімнати відпочинку, морозиво та печиво – всім цим та багатьом іншим ІТ-компанії заохочують своїх працівників.

 

placeholderРобота в будь-якій точці світу

Професія програміста відкриває найширші можливості, Адже ринок IT – весь світ. Ви можете працювати над іноземними проектами в аутсорсингових українських компаніях, виїхати працювати в іноземну компанію або ж працювати на фрілансі вдома з замовниками інших країн.

tieГарантоване працевлаштування

Інформаційні технології – єдина сфера, де кількість вакансій перевищує кількість фахівців. З кожним роком попит на програмістів зростає. Маючи достатній рівень знань, можна влаштуватись на роботу у  ІТ-компанію на базі знань отриманих на курсах.

 

Чому саме наші курси:

 • Багато річний досвід у викладацькій роботі
 • Відсутність дистанційного навчання – пряма робота із слухачами
 • Значні здобутки студентів на міжрегіональному рівні
 • Практичне спрямування – більше наочної практики, вміру теорії
 • Закінчивши курси, Ви отримуєте сертифікат

 

Курс «Основи програмування» поділяється на три блоки:

 1. Front end.

Станьте  фахівцем  в області веб-розробки та дизайну, в завдання яких входить проектування користувацьких інтерфейсів для сайтів або додатків. Робота фахівця з веб-дизайну включає в себе як оригінальні дизайнерські, так технічні рішення в області проектування веб-інтерфейсів, що забезпечують зручність користування веб-ресурсом. Професійний Front-end developer повинен постійно ставити себе на місце віддаленого користувача і створювати сторінки з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом. Спеціалісти даної області повинні досконало знати HTML, CSS, JavaScript, JQuery, розуміти термін “кросбраузерність“, “юзабіліті” та завжди застосовувати їх на практиці. Створення сайтів – захоплююча, прибуткова і цікава справа.

 1. Основи мови програмування Java.

Java— об’єктно-орієнтована мова програмування, яка посідає одне із найперших місць у рейтингу найпопулярніших мов програмування.

Сфера застосування Java являє собою наступну картину:

 • Створення десктопів і аплетів. Даний продукт створюється на замовлення.
 • Створення мобільних додатків. Окремий світ програмування у всесвіті Java.
 • Різні серверні додатки, які в основному орієнтовані на роботу з мережею.

Мова Java хороша тим, що один і той же написаний код буде працювати на різних операційних системах, тоді як на інших мовах програмування потрібно написати не 1, а відразу 3 різних коди – під Windows, під Linux і під MacOs.

 1. Розробка Android додатків.

Все стрімкіше підвищується популярність платформи Android. На базі цієї операційної системи працює переважна більшість мобільних пристроїв – і планшетів, і смартфонів. Воно й не дивно, адже Android відрізняє відкритість при розробці та публікації додатків, а також величезна різноманітність пристроїв широкого цінового діапазону.

Базовий курс для вивчення розробки додатків для ОС Android. В курсі розглянуті базові елементи програми, коди різних програм, які наочно покажуть, як працювати з тими чи іншими компонентами і ресурсами.

Курс призначений для людей, які хочуть створювати свої власні додатки для даної платформи. В ході курсу ви навчитеся не тільки створювати програми для Android, але і використовувати переваги даної ОС.

Орієнтованість на практичне використання знань дозволить вам почати створювати додатки різної тематики відразу по завершенню навчання.

Курс «Основи роботи на ПК» дозволяє  навчитись працювати із ПК, основними прикладними програмами, а також робота в мережі Internet.
Після закінчення курсів Ви будете мати поняття про комп’ютер загалом, основи мови розмітки веб-сторінок HTML, освоїте алгоритмізацію з використанням мови програмування Visual Basic і будете мати навички роботи на ПК, які дозволять Вам бути впевненим користувачем і приступати до вивчення різних комп’ютерних програм.

 

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж