Циклова комісія суспільних дисциплін

Сьогодні теза про європейський вектор розвитку України вже не звучить декларативно, а реально втілюється в життя. Це стосується і системи вищої освіти, де особлива увага приділяється викладанню суспільних дисциплін, адже суспільству сьогодні потрібен не тільки висококваліфікований спеціаліст, а й громадянин, адаптований до життя в цьому суспільстві, що володіє знаннями з історії, правознавства, культурології, соціології, політології, філософії, психології, етики ділового спілкування. Викладання суспільних дисциплін у ХПК НУ «Львівська політехніка» забезпечують 9 висококваліфікованих викладачів циклової комісії, очолювані Малаховою Н.Б.

Пріоритетним напрямком їх діяльності є використання інноваційних технологій, власних методичних розробок та електронних підручників, відеоматеріалів та занять з елементами дискусій, рольових та ділових ігор. Окрім викладання основних предметів циклу, викладачі комісії активно займаються виховною роботою в коледжі.

Регулярно проводиться Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого виховні години: «Загальна декларація прав людини», «Права і свободи людини і громадянина в Україні». В навчальному закладі працює гурток  з правознавства «Феміда», метою якого є сприяння вивченню  студентами законодавства України, поглиблення теоретичних знань у сфері правового регулювання суспільних відносин.

В рамках тижня циклової комісії проводиться конкурс стінних газет на тему «Велика перемога», конкурс творчо-пошукових робіт студентів на тему «Подвигу жити вічно» (дослідження студентами  фронтових історій своїх родичів, сусідів, знайомих), зустрічі з учасниками  війни, інтелектуальні вікторини з правознавства, діловодства, історії, також готуються радіогазети щодо історичних подій, проводяться літературно-музичні композиції.

соц

Викладацький склад

Малахова

Наталія Борисівна

Голова циклової комісії
 Освіта

Кам’янець-Подільський педінститут ім.В.Затонського (1988р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач-методист

Багас

Людмила Миколаївна

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педінститут ім. Затонського (1991р.)

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Докторук

Олена Дмитрівна

Освіта

Київський інститут культури (1983р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач-методист, відмінник освіти

Капітан

Галина Володимирівна

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педінститут ім. Затонського (1978р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти

Котов

Віктор Вікторович

Львівський державний університет(1993р.)

Лункіна

Ольга Миколаївна

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педінститут ім. Затонського (1988р.)

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Матіяш

Тетяна Олексіївна

Фримерштейн

Вікторія Григорівна

Освіта

Інститут інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м. Київ (2010р.)

Спеціаліст вищої категорії,  викладач-методист

Ковальчук