Циклова комісія фізичного виховання та захисту вітчизни

Надаючи великого державного значення фізичній культурі і спорту, дирекція коледжу зобов’язала колектив до впровадження фізичної культури і спорту як невід’ємної частини заходів по профілактиці захворюваності, підвищенню продуктивності праці, створенню умов для активного відпочинку студентів та викладачів. З цією метою систематично проводяться заняття студентів, викладачів різними видами спорту, створено фізкультурні групи середнього та старшого віку, запроваджено виробничу гімнастику.

До послуг студентів та викладачів функціонує спортивний комплекс: спортивний зал на 560кв.м., атлетичний зал на 96 кв.м., стадіон, бігові доріжки, плоскісні майданчики з баскетболу, мініфутболу, смуга перешкод . Функціонує лижна база, студенти спецгрупи мають змогу безкоштовно займатися плаванням у оздоровчому комплексі «СВ». На спортивній базі коледжу проводяться змагання міського, обласного та республіканського рівня. Студенти можуть займатися 12 видами спорту.

Рада колективу фізичної культури, на чолі з почесним працівником фізичної культури та спорту України Старцуном П.Р., систематично веде пошук нових форм організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи для залучення студентської молоді до системних занять фізичною культурою і спортом, організовує підготовку спортсменів-розрядників і майстрів спорту, організовує пішохідні переходи, туристичні заходи, проводить товариські зустрічі, матч-турніри, вечори відпочинку, «Старти надій». «Козацькі забави» і т.п.

Колектив фізичної культури бере участь у всіх міських, обласних чемпіонатах. займає перші  місця в підсумковому заліку серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. На двох останніх спартакіадах  України з баскетболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації посіли 7-9 місця. За результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту з 2007 по 2010 роки коледж посідає перше місце в області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, а серед ВНЗ 3-4 рівня – 4 місце.

Співробітники коледжу, громадcкість міста і області пишаються студентами та випускниками коледжу, що досягли високих результатів у спорті. Серед них є чемпіони світу, України, сім випускників входять в національні збірні з різних видів спорту. Велика увага в коледжі приділяється піклуванню про здоров’я студентів та співробітників. Налагоджена система харчування (їдальня, буфети, виносна торгівля). В тісній співпраці з міською поліклінікою та військкоматом  працює оздоровчий.

Викладацький склад

Свіцельський

Микола Олімпіанович

Голова циклової комісії
 Освіта

Київський державний інститут фізичної культури (1984р.)

Кваліфікація

Майстер спорту СРСР, боротьби дзюдо, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Старцун

Петро Романович

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім..Затонського (1969р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорїі, старший викладач, викладач-методист, відмінник освіти, кандидат у майстри спорту баскетболу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України

Пахолюк

Олександр Володимирович

Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім..Затонського (1984р.),

Комп’ютерні системи та мережі

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, кандидат майстри спорту волейболу, голова методичного об’єднання викладачів фізичного виховання І-ІІр.а., м.Хмельницького

Бельський

Анатолій Володимирович

Освіта

Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім..Затонського (1999р.)

Кваліфікація

Спеціаліст вищої категорії, кандидат майстри спорту футбол

Шимків

Іван Іванович

Освіта

Тернопільський державний педагогічний інститут (1993р.)

Заслужений тренер України, майстер спорту України боротьби кіокушникай

Кушнір

Віктор Леонідович

Викладач предмету Захисту вітчизни
 Освіта

Кам’янець-Подільське вище військове інженерне командне училище ім..Харченка (1975р.)

Кваліфікація

Гвардії майор, майстер спорту СРСР з стрільби

Пронська

Алла Георгівна

Викладач медико-санітарної підготовки, фельдшер
 Освіта

Хмельницьке медичне училище (1990р.)

Спеціаліст першої категорії