Рейтинги на призначення стипендії для студентів І курсу

СтудентамКоментарі Вимкнено до Рейтинги на призначення стипендії для студентів І курсу

Спеціальність 051 “Економіка”:

п/п

Група Прізвище, ім’я, по-батькові студента Рейтинговий бал
1. ЕК-191 Квасницька Єлизавета Андріївна 26,5
2. ЕК-192 Гуменюк Карина Євгенівна 23,9
3. ЕК-192 Музика Марія Віталіївна 23,7
4. ЕК-191 Вем Ганна Андріївна 23,5
5. ЕК-191 Томак Тетяна Анатоліївна 23,1

 

Спеціальність 073 “Менеджмент”:

п/п

Група Прізвище, ім’я, по-батькові студента Рейтинговий бал
1. МЕ-192 Семенюк Юлія Анатоліївна 27
2. МЕ -192 Возна Юлія Олегівна 26
3. МЕ -191 Возна Юлія В`ячеславівна 25,6
4. МЕ -191 Дябел Вікторія Олександрівна 25,5
5. МЕ -191 Безубик Петро Михайлович 24,7
6. МЕ -192 Гречаник Яна Олегівна 24,4
7. МЕ -192 Бачинська Дарія Сергіївна 23,9

 

Спеціальність 121 “Інженерія програмного забезпечення ”:

п/п

Група Прізвище, ім’я, по-батькові студента Рейтинговий бал
1. ПІ-191 Кушнір Анастасія Сергіївна 31,2
2. ПІ-192 Войцехівський Олександр Олександрович 26,9
3. ПІ-191 Алексєєв Микола Ігорович 26,5
4. ПІ-191 Яриш Владислав  Романович 26,2
5. ПІ-191 Капітанчук Михайло Миколайович 26,1
6. ПІ-192 Чернушина Софія Олександрівна 26
7. ПІ-192 Юрловська Валерія Віталіївна 25,9
8. ПІ-191 Шумовецький Володимир Олегович 25,8
9. ПІ-191 Баранець Михайло Олександрович 25,7
10. ПІ-192 Науменко Анна Сергіївна 25,5
11. ПІ-192 Дикун Богдан Романович 25,4
12. ПІ-191 Дроздов Миколай Олексійович 25,2
13. ПІ-191 Галашевський Олександр Юрійович 24,9
14. ПІ-192 Вандоляк Родіон Анатолійович 24,8
15. ПІ-192 Ковбель Ігор Володимирович 24,8
16. ПІ-191 Григорьєва Владислава Вікторівна 24,7
17. ПІ-191 Мельник Владислав Віталійович 24,3
18. ПІ-192 Смірнов Денис Андрійович 24,2

 

Спеціальність 123 “Комп’ютерна інженерія”:

п/п

Група Прізвище, ім’я, по-батькові студента Рейтинговий бал
1. КІ-191 Ачкасов Артем Денисович 27,3
2. КІ-192 Баклажко Вадим Валерійович 27,3
3. КІ-193 Уляновський Олександр Русланович 25,7
4. КІ-193 Лахман Павло Олегович 25,6
5. КІ-192 Попик Ілля Романович 25,6
6. КІ-191 Колєсніков Віталій Русланович 25,1
7. КІ-191 Косюк Назарій Іванович 24,7
8. КІ-192 Дреус Максим Васильович 23,7
9. КІ-193 Костюк Владислав Михайлович 23,6
10. КІ-193 Пташник Владислав В`ячеславович 23,6
11. КІ-192 Пипик Максим Володимирович 23,4
12. КІ-191 Бучний Олег Юрійович 23,2
13. КІ-192 Малиночко Богдан Віталійович 23,1
14. КІ-192 Саврацький Іван Ігорович 23,1
15. КІ-193 Денисенко Дмитро Олегович 23
16. КІ-193 Павельчук Микола Віталійович 23
17. КІ-193 Рогожан Владислав Сергійович 23
18. КІ-191 Гоменюк Валентин Сергійович 22,9
19. КІ-191 Данильчук Вадим Богданович 22,9
20. КІ-192 Тарасюк Ерік Валерійович 22,9
21. КІ-191 Томчука Михайло Сергійович 22,9
22. КІ-193 Сапожнік Андрій Андрійович 22,9

 

Спеціальність 131 “Прикладна механіка”:

п/п

Група Прізвище, ім’я, по-батькові студента Рейтинговий бал
1. ПМ-191 Дзвонковський Ярослав Геннадійович 27,5
2. ПМ -192 Літвінова Альона Юріївна 26,7
3. ПМ -192 Хома Владислав Юрійович 25,8
4. ПМ -192 Мінзілевський Дмитро Володимирович 24,5
5. ПМ -191 Олійник Вадим Валерійович 24
6. ПМ -191 Садовий Віталій Віталійович 23,7
7. ПМ -191 Савіцький Максим Володимирович 23,5
8. ПМ -191 Тукало Владислав Ігорович 23
9. ПМ -192 Садовський Максим Олександрович 22,5

 

Спеціальність 133 “Галузеве машинобудування”:

п/п

Група Прізвище, ім’я, по-батькові студента Рейтинговий бал
1. МГ-191 Романовський Ілля Володимирович 25,8
2. МГ-191 Петришин Олександр Сергійович 24
3. МГ-191 Гринь Артур Миколайович 21
4. МГ-191 Полігов Владислав Станіславович 20,7
5. МГ-191 Луков В`ячеслав Михайлович 20,4
6. МГ-191 Хоптяний Богдан Сергійович 20,3

 

Спеціальність 274 «Автомобільний транспорт»:

п/п

Група Прізвище, ім’я, по-батькові студента Рейтинговий бал
1. АТ-192 Семенов Ярослав Олексійович 23,8
2. АТ -192 Черніков Роман Дмитрович 23,6
3. АТ -192 Шаршонь Костянтин Богданович 21,6
4. АТ-191 Знамен Владислав Миколайович 21,2
5. АТ-191 Марценюк Антон Анатолійович 21
6. АТ -192 Грицина Олександр Сергійович 20,4
7. АТ -192 Гнап Андрій Олександрович 20,3
8. АТ-191 Степанюк Дмитро Володимирович 20,3
9. АТ-191 Шкуренко Мирослав Володимирович 20,1
10. АТ -192 Бачук Ярослав Ігорович 20
11. АТ -192 Козловський Артур Сергійович 20
12. АТ-191 Мельник Юрій Володимирович 20
13. АТ-191 Шейгис Валентин Вікторович 20
14. АТ-192 Бартащук Артур Олександрович 19,9
15. АТ -191 Питель Роман Миколайович 19,7
16. АТ-191 Назаркін Артур Валерійович 19,5
17. АТ -191 Корсун Євгеній Євгенійович 19,3
18. АТ -192 Паюк Денис Вячеславович 19,3

 

 

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж