Економіка

Comments Off on Економіка
Спеціальність
5.03050401 «Економіка підприємства»
Напрям підготовки
6.030504 «Економіка підприємства» 
Галузь знань
0305 «Економіка та підприємництво»
Кваліфікація
технік-економіст
Термін навчання
3 роки (на базі 9 класів),
2 роки (на базі 11 класів).

 

Вибираючи економічну діяльність, ви не помиляєтесь, найпрестижніші і високооплачувані професії саме тут. Економіст – одна з небагатьох професій без якої не можливе існування будь-якого підприємства, установи, організації чи органу влади. Знаючи сильні і слабкі сторони свого підприємства, економіст може запропонувати найбільш ефективну стратегію розвитку.

Випускники спеціальності є конкурентноспроможними на ринку праці, успішними у підприємницькій діяльності та на державній службі.

Високий рівень професійно-практичної підготовки забезпечує випускова циклова комісія економікт та менеджменту, на яку покладається організація навчального процесу, що поєднує у своєму складі досвідчених та молодих й креативних викладачів.

Навчння за спеціальністю абезпечує рунтовну наукову, професійну та прикладну підготовку. Щорічні перемоги студентів спеціальності на олімпіадах і всеукраїнських конкурсах, отримання ними стипендії Президента України є найкращим свідченням цього. У розпорядженні студентів є бібліотека коледжу, сучасні комп’ютеризовані лабораторії, спортивний та тренажерний зали. Наші студенти вміють навчатись і веселитись, підтвердженням цього є вечори відпочинку.

Ми пишаємося своїми випускниками, що плідно реалізують знання, одержані в стінах рідної alma mater, діяльність їх у будь якій сфері народного господарства слугує на користь держави, може бути взірцем для майбтніх поколінь. Вони працюють на таких підприємствах Хмельниччини як ПАТ «Укрелектроапарат», ВАТ «Укртелеком», ПАТ «Хмельницькобленерго», ПАТ «Хмельницькгаз», ЗАТ «Оболонь», автоцентр КІА. Серед випускників минулих років є провідні спеціалісти фінансово-економічних служб підприємств, організацій, приватні підприємці, викладачі, науковці.

 

Випускники мають можливість продовжити навчання:

Продовжити навчання за будь-яким економічним напрямом у Національному університеті «Львівська політехніка» або інших ВНЗ отримаєте необхідні козирі: знання бухгалтерського обліку, оподаткування, бюджетної політики, фінансового менеджменту, банківської і страхової справи.

 

 Посади, на яких можуть працювати випускники спеціальності:

  • помічників керівників основних засобів і виробничих підрозділів;
  • інспекторів відділу кадрів;
  • організаторів з персоналу;
  • диспетчерів виробництва;
  • агентів з постачання;
  • офіс-менеджерів.

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж