Заміни в розкладі

Заміни в розкладі 10 червня 2019 р.

Понеділок- чисельник

Група Кого замінили Предмет Викладач Ауд.
Черговий викладач Торопов Є.Є.
КІ-181 3-4   Зарубіжна література Салямон 129
  5-6 Миколюк/Стукан Астрономія Перетятко 133
КІ-182 5-6   Захист Вітчизни Кушнір Музей
  7-8   Немає пари    
КІ-183 5-6   Зарубіжна література Салямон 129
  7-8 Салямон Фізичне виховання Свіцельський  
ПІ-181 1-2   Захист Вітчизни Кушнір Музей
  7-8   Зарубіжна література Салямон 129
ПІ-182 3-4   Українська мова Бурковська 127
  5-6   По розкладу Бурковська 127
МЕ-181 1-2   Немає пари    
  3-4   Геометрія Данилюк 126
  5-6   Всесвітня історія Матіяш 133а
  7-8   Історія України Лункіна 123
МЕ-182 1-2   Всесвітня історія Матіяш 133а
  3-4   Економіка Ляховець 136а
  5-6   Геометрія Козубець 131а
  7-8   Немає пари    
ЕК-181 3-4   Всесвітня історія Капітан 125
  5-6   Алгебра Данилюк 126
  7-8 Капітан Геометрія Данилюк 126
ПМ-181 1-2   Немає пари    
  5-6   Іноземна мова Чернова/Кузнєцова 142а/146
АТ-181 3-4   Біологія Бондаренко 142
  5-6 Козубець Фізика Дуда 147а
  7-8 Дуда Алгебра Козубець 141
АТ-182 1-2   Екологія Бойченко 149а
  5-6 Дуда Біологія Бондаренко 142
  7-8   Фізика Дуда 147а
КІ-171 1-4 Федосюк Фізика  (іспит) Захватова 131
  5-6   По розкладу Андросюк 125
  7-8   По розкладу Сівко 241
КІ-172 1-4 Желавська Програмування (іспит) Гутник 232
КІ-173 1-4 Федосюк Програмування (іспит) Стукан 233
  5-6   Операційні системи Федосюк 243б
МЕ-171 1-2   Іноземна мова (ДПА) Чернова/Микитюк 125
  3-4   По розкладу Матіяш 133а
  7-8   Інформатика Миколюк/Марчук 231а/134а
МЕ-172 1-2   Основи філос знань Багас 138
  3-4   Екологія Бойченко 149а
  5-6   Інформатика Миколюк/Марчук 231/134а
ЕК-171 1-2   Бухгалтерський облік Гавронська 135а
  3-4 Шулякова Основи філос. знань (іспит) Багас 138
  5-6   Екологія Бойченко 149а
ЕК-172 1-2   Інформаційні системи Кравчук/Мельник 134/137а
  7-8   Екологія Бойченко 149а
ПМ-172 1-4   Металорізальні верст (іспит) Матвєєв 246
  5-6   Взаємозамінність Гасан 143
АТ-171 3-4   Електротехніка Нижник 241
  5-8   Вища математика (іспит) Мерлюк 143а
АТ-172 7-8   Автомобілі Яремчук 239
КІ-161 1-8   Підготовка до іспитів    
КІ-162 1-4   Українська мова (іспит) Бойко 122
КІ-163 1-4   Комп схемотехніка Кузьминих 245
  5-8   Комп електроніка (іспит) Гавронський 135а
ПІ-161 3-8   Фізичне виховання Бєльський  
ПІ-162 1-2   Немає пари    
  3-4   Організ комп мереж Щуцький 234а
  5-6   Бази даних Соломко/Щуцький 243/243а
МЕ-161 3-4   Інформаційні системи (залік) Кравчук 134
МЕ-162 1-4   Організація виробництва (іспит) Громик 138а
  5-6   Інформаційні системи (залік) Кравчук 134
МГ-161 7-8   Основи обробки матеріалів Торопов 236
ПМ-161 3-4   Основи дискретної автом Марчук 134а
ПМ-162 1-4   Технологічні основи програмув. Довгалюк 211
АТ-161 5-6   Основи філос знань (іспит) Багас 122
           
           
           
           
           
           
ПМ-172

ПІ-171

9-10   Німецька мова Бризіцька 145
МГ-171

КІ-172

9-10   Німецька мова Степенко 148
ПМ-161

АТ-172

7-8   Німецька мова Бризіцька 145
ПМ-162 7-8   Німецька мова Степенко 149

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж