Заміни в розкладі

Заміни в розкладі 14 листопада 2018 р.

Середачисельник

Група Кого замінили Предмет Викладач Ауд.
Черговий викладач Бойченко І.В.
КІ-181 7-8   Інформатика Миколюк/Стукан 235а/233
КІ-182 1-2   По розкладу Перетятко 143
  3-4 Капітан Українська мова Тарасюк 127
  7-8   Громадянська освіта Капітан 124
КІ-183 7-8   Хімія Роїк 134а
ПІ-181 1-2 Бєльський Фізика Захватова 131
  7-8   Фізика Захватова 131
ПІ-182 1-2   По розкладу Осипова 121
  5-6 Бєльський Іноземна мова Микитюк/Олійник 149/124а
  7-8   Історія України Лункіна 123
МЕ-181 7-8   Людина і світ Ковальчук 121
МЕ-182 7-8   Зарубіжна література Салямон 129
ЕК-181 7-8   Правознавство Малахова 122
МГ-181 5-6 Дуда Захист Вітчизни Кушнір музей
  7-8   Алгебра Мерлюк 147а
ПМ-181 7-8   Іноземна мова Кузнєцова/Чернова 146/142а
ПМ-182 7-8   Громадянська освіта Матіяш 133а
АТ-181 3-4   По розкладу Ковальчук 122
  7-8   Художня культура Докторук 128
АТ-182 1-2   По розкладу Ковальчук 122
  3-4   По розкладу Данилюк 145
  7-8   Географія Бойченко 149а
КІ-171 7-8   ТЕМК Баранюк/Нижник 241
КІ-172 7-8   Основи екології Бондаренко 142
КІ-173 7-8   Українська мова Тарасюк 127
ПІ-171 3-4 Бєльський Основи екології Роїк 143
  7-8   Лінійна алгебра Студницька 146а
ПІ-172 7-8   Вступ до інженерії Соломко/Гуцалюк 243/137а
МЕ-171 1-2   По розкладу Даценко 123
  7-8   Основи психології Фримерштейн 139а
МЕ-172 7-8   Українська мова Слободзян 126
ЕК-171 7-8   Політична економія Алєксєєнко 137
ЕК-172 7-8   Фізична культура Пахолюк  
МГ-171 7-8   Хімія Суркова 141
ПМ-171 7-8   Фізика Палій 131а
ПМ-172 7-8   Алгебра Супрун 144а
АТ-171 7-8   Іноземна мова Гадзира/Хібліна 145/149
АТ-172 1-2 Дуда Історія України Котов 124
  7-8   Фізичне виховання Старцун  
КІ-161 3-4 Сівко Системне програмування Задніпровський 232
  7-8   Системне програмування Задніпровський 232
КІ-163 1-2   Системне програмування Задніпровський 232
  3-4   Охорона праці Гавронський 234
  5-6 Сівко Охорона праці Гавронський 234
  7-8   Фізичне виховання Шимків  
ПІ-161 7-8   Алгоритми Григоровський/ Кондратюк 132/231
ПІ-162 7-8   Теорія ймовірностей Желавська 132а
МЕ-161 7-8   Українська мова Бойко 133
МЕ-162 7-8   Бухгалтерський облік Гавронська 135а
ЕК-161 7-8   Планування Валявіна 138а
           
МГ-161 ПМ-161

ПМ-162

7-8   Історія України

(зріз знань)

Котов 111
АТ-161

АТ-162

7

8

  Креслення (зріз знань) Мельник/Остроушко 138
           
КС-152 1-2 Марчук/Данилюк Периферійні пристрої Гетьман/Верхола 141а/244а
  7-8   ООП Ковальчук/Стукан 233/235
ПР-151 5-6   ЛМВ Кондратюк/Щуцький 231/243а
  7-8   Економіка Бодарецька 237а
ПР-152 3-4   Основи філос знань Багас 134а
  5-6   Фізичне виховання Старцун  
  7-8   Охорона праці Гавронський 234
ОВ-151 1-2   Господарське право Матіяш 133а
  7-8   Маркетинг Кайдановська 143
ОА-151,152 7-8   Електрообладнання

(зріз знань)

Чернов 242

 

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж