Перелік спеціальностей та документів для вступу до коледжу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

– один з перших коледжів в Україні

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ

В 2015 РОЦІ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

І. Денне відділення

На основі базової загальної середньої освіти  (9 класів) та на основі повної загальної середньої освіти (11 класів):

–  розробка програмного забезпечення (термін навчання: 3р.10 міс.)

–  обслуговування та ремонт автомобілів i двигунів (термін навчання: 3р.10 міс.)

–  обслуговування комп’ютерних систем і мереж (термін навчання: 3р.10 міс.)

–  обслуговування верстатів з програмним управлінням i робототехнiчних комплексів (термін навчання: 3р.10 міс.)

економіка підприємства (термін навчання: 2р.10 міс.)

технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях (термін навчання: 3р.10 міс.)

організація виробництва (термін навчання: 3р.6 міс.)

ІІ. Заочне відділення

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник:

–  обслуговування та ремонт автомобілів i двигунів (термін навчання: 2р.10 міс.)

–  обслуговування комп’ютерних систем і мереж (термін навчання: 2р.10 міс.)

–  обслуговування верстатів з програмним управлінням i робототехнiчних комплексів (термін навчання: 2р.10 міс.)

–  організація виробництва (термін навчання: 1р.6 міс.)

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів)   прийом проводиться на 2-й курс  на всі спеціальності на вакантні місця за рахунок фізичних та юридичних осіб.

ДЛЯ  ВСТУПУ ПОДАЮТЬСЯ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

1.  Заява про вступ до коледжу (бланк видається в приймальній комісії коледжу);2.  Документ про освіту та додаток до нього, за особистим вибором оригінали  або   копії;

3.  Шість фотокарток розміром 3х4 см;

4.  Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал, або завірена копія) – для вступників на базі 11класів;

5.   Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (2 екземпляри);

6.  Паспорт або свідоцтво про народження, військовий квиток, оригінал документа про освіту та додатка до нього, оригінали сертифікатів вступник пред’являє  особисто при поданні  в приймальну комісію їх копій. (Копію паспорта або свідоцтва про народження -2 екземпляри);

7.  Інші документи, подаються вступником, якщо він претендує на пільги, у терміни, визначені для подання документів .

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ:

З 10 ПО 24 ЛИПНЯ, ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬ ВСТУПНІ ІСПИТИ АБО ФАХОВІ ВИПРОБУВАННЯ;

З 10 ЛИПНЯ ПО 1 СЕРПНЯ, ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО.

При вступі до коледжу абітурієнти проходять:

• на основі базової загальної освіти (9 кл.): вступні іспити з української мови та математики;
  • на основі повної загальної освіти (11 кл.): конкурс сертифікатів ЗНО (тільки сертифікати 2015 року);
  • на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник (ПТУ): фахові випробування;
  • для осіб, випуску 2007 року та раніше, а також тих, що мають підстави згідно Правил прийому: вступні іспити з української мови та математики або конкурс сертифікатів ЗНО 2015 року (за вибором абітурієнта).

ВСТУПНІ ІСПИТИ ТА ФАХОВІ ВИПРОБУВАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ З 25 ЛИПНЯ ПО 1 СЕРПНЯ

Підготовка спеціалістів за всіма спеціальностями та формами навчання проводиться за рахунок державного бюджету та за рахунок підприємств, організацій, установ, фізичних та юридичних осіб в межах ліцензованого обсягу.

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за інтегрованими планами на старших курсах в Національному університеті ’’Львівська політехніка’’ та в інших університетах за напрямами: „Програмна інженерія”, „Комп’ютерна інженерія”, „Комп’ютерні науки”, „Інженерна механіка”, „Економіка і підприємництво”, „Облік і аудит”, „Менеджмент”, „Машинобудування”, „Автомобільний транспорт”.

За довідками звертатись: 29015 м. Хмельницький, вул. Зарічанська 10, Відбіркова комісія. Телефони: (0382)63-12-03, (0382)63-22-54, (0382)63-12-30

email:hpk@ic.km.ua, hpk.edu.ua