НовиниКоментарі Вимкнено до З Новим роком і Різдвом Христовим! Привітання директора Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка”

Вельмишановні політехніки!

Від усієї душі вітаю вас з найдобрішими та найпрекраснішими святами – Новим 2019 роком і Різдвом Христовим. Для кожної людини ці свята зігріті домашнім теплом, затишком та радісною атмосферою. 2018 рік був сповнений різними подіями, як і в коледжі, так і в Україні. Наша країна переживає доленосні зміни. Незважаючи на всі перешкоди, ми бачимо позитивні зміни, віримо в наше спільне майбутнє та знаємо, що воно буде світлим. Ми відкриті для Європи, а вона відкриває двері для нас. На жаль, і далі триває війна, яка забирає життя громадян України. Ці події глибоко ранять серця всіх українців. Однак ми стали сильнішими, впевненішими в собі, досвідченішими! Кожен лише конкретними та добрими справами може допомогти зміцнити нашу країну, її територіальну цілісність та незалежність, адже найуспішніше розвивається та країна, в якій найповніше розкривається інтелектуальний і творчий потенціал кожної людини.

Чимало позитивних змін відбулось за останній рік і в нашому навчальному закладі. Ми змінюємося на краще як зовнішньо, так і внутрішньо. Екстер’єр коледжу став окрасою міста. Недарма фасад прикрашають слова «Docendo disсimus», які відображають зміст Хмельницької політехніки, як одного із найкращих навчальних закладів у західному регіоні. Політехніки успішно реалізовують різноманітні проекти, здійснюють співпрацю з іншими навчальними закладами як в Україні, так і за кордоном, проводять культурно-мистецькі заходи, беруть участь та перемагають в предметних олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах. Усіх подій і не перелічити. Найяскравішими досягненнями стали: флешмоб «Тризуб вишиванок» – всеукраїнський рекорд політехніків, який двічі занесений до Національного реєстру книги рекордів України, відкриття та перший випуск Академії Cisco, презентація інноваційного проекту – підрозділу Tech StartUp School в Хмельницькій політехніці, Fitness Game KhPC – 2018.

Віримо, що все заплановане здійсниться, і ми успішно завершимо цей навчальний рік, подолавши всі перепони та труднощі на шляху до мети. У наступному 2019 році нас чекають масштабні за обсягом та складністю завдання, в першу чергу пов’язані з акредитацією п’яти спеціальностей. Я твердо переконаний, що з цими завданнями ми успішно впораємось.

Щиро вітаю всю велику політехнічну сім’ю, їх родини з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Міцного здоров’я, творчого натхнення, нових звершень та вагомих здобутків  в прийдешньому році! Наснаги до праці та сумлінності в роботі на благо України!

Миру, злагоди та благополуччя у Новому році!

Христос рождається! Славімо Його!

В.В. Овчарук, директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент