Цього разу гостями навчального закладу були фахівці Хмельницького МЦЗ

НовиниКоментарі Вимкнено до Цього разу гостями навчального закладу були фахівці Хмельницького МЦЗ

У Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» дбають не лише про підготовку високоякісного фахівця, а й докладають зусиль для того, щоб навчити студента ефективно пропонувати свої знання та вміння на ринку праці. З цією метою ведеться постійна співпраця з центром зайнятості. Фахівці Хмельницького МЦЗ проводять зі студентами коледжу низку інформаційно-просвітницьких заходів на теми: «Використання джерел інформації про вакансії», «Як скласти ефективне резюме. Підготовка відео резюме», Співбесіда з роботодавцем» тощо. 5 грудня в рамках роботи молодіжної студії кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz» провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Тетяна Нестерук провела зустріч з випускним курсом відділення автомобільного транспорту. Вона розповіла про послуги, які надає служба зайнятості, співпрацю з соціальними партнерами, ознайомила з джерелами інформації про вакансії та презентувала новий сервіс для профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».