Співробітництво коледжу з соціальним центром «Карітас»

НовиниКоментарі Вимкнено до Співробітництво коледжу з соціальним центром «Карітас»

«На житті – як на довгій ниві», – говорить давнє українське прислів”я. І пройти цю ниву без проблем ще не вдавалось, мабуть, нікому.  На перший погляд безтурботний юний вік зазвичай є дуже складним з точки зору психологічного благополуччя. Частенько саме чуйність, добре слово і високий професіоналізм фахівців допомагають юнакам та дівчатам вирішити проблеми, що виникають в сім”ї, колективі чи в молодіжній компанії. Безцінною є вчасно надана психологічна допомога. Але будьмо чесними – не всі розуміють, куди слід звернутись, аби отримати підтримку в складній життєвій ситуації. Отож було чудово, коли до студентів групи ПМ – 172 (куратор Лариса Вікторівна Супрун) завітали психолог соціального центру «Карітас» Інга Москалюк та координатор проекту «Долоні» Ольга Плавуцька. Гості в невимушеній спокійній розмові говорили про дуже важливі для підлітків речі – стосунки з батьками, особливості перехідного віку, труднощі теперішніх часів, коли в ЗМІ присутньо багато агресивної пропаганди насилля. Завершилась зустріч проведенням цікавого психологічного тесту. Звісно, шукати шляхи вирішення життєвих проблем або конфліктних ситуацій можна самотужки, а можна вдатися до допомоги досвідчених фахівців, що є набагато результативнішим та ефективнішим. Наші гості закликали студентів за потреби звертатись до них та залишили свої координати в бібліотеці коледжу. Хмельницький політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка» дякує соціальному фонду «Карітас» та особисто Інзі Москалюк і Ользі Плавуцькій за дуже потрібну цікаву розмову!

47380588_585394265219120_7999005980366995456_n