НовиниКоментарі Вимкнено до Виховні години в тематичному форматі «Як захистити своє життя. Алгоритм дій у небезпечних ситуаціях»

Збереження здоров’я та життя студентів, попередження усiх видiв травматизму, запобігання шкідливим звичкам та правова захищеність – один із пріоритетних напрямків виховної роботи у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка». З цією метою 21 листопада у всіх академічних аудиторіях відбулись виховні години у тематичному форматі «Як захистити своє життя. Алгоритм дій у небезпечних ситуаціях». Зокрема відкрита виховна була проведена викладачем права, керівником правового гуртка «Феміда» Тетяною Олексіївною Матіяш.
Увагу було звернуто на розроблені алгоритми, що представляють покрокові поради для пересічних мешканців як діяти у небезпечній ситуації, також для студентів з метою забезпечення правової культури. Це не тільки юридичні поради, а й медичні, психологічні та й навіть профілактичні заходи.
Перший із п’яти алгоритмів поведінки у небезпечних ситуаціях – практичні поради, здатні убезпечити вас та ваше майно від грабежу/розбою.
Другий із п’яти алгоритмів поведінки у небезпечних ситуаціях – практичні поради, здатні убезпечити вас та ваше майно від крадіжки.
Третій із п’яти алгоритмів поведінки у небезпечних ситуаціях – практичні поради, здатні убезпечити вас та ваше майно від шахраїв.
Четвертий із п’яти алгоритмів поведінки у небезпечних ситуаціях – практичні поради, здатні убезпечити вас, ваших пасажирів та авто від дорожньо-транспортної пригоди. А також послідовність дій у разі аварії.
П’ятий алгоритм поведінки у небезпечних ситуаціях – практичні поради, здатні допомогти жертвам домашнього насильства захистити свої права та розірвати коло насильства в сім’ї.

46517359_578822895876257_2124100506010779648_n 46519777_578823375876209_7887505382367559680_o