НовиниКоментарі Вимкнено до Студенти Хмельницького політехнічного коледжу Університету перемогли в обласних змаганнях зі стрітболу

Вітаємо збірні команди Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» зі стрітболу та їх тренера Петра Романовича Старцуна з яскравою перемогою в обласних змаганнях серед студентів ВНЗ І-ІІр.а.
Змагагання відбулися 6-7 листопада у м. Кам’янець-Подільському. У них взяли участь 9 команд. Хмельницькі політехніки у запеклій боротьбі вибороли 1-е (дівчата) та 2-е місце (юнаки).
За результатами обласного туру змагань наші студенти Артем Бабій та Сергій Конопліцький включені до збірної команди області, яка буде виступати в Спартакіаді України серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. (16-18 листопада, м. Вінниця).
Збірна команда дівчат ХПК у складі Марії та Ольги Кулачок, Ірини Богомол, Галини Медун представлятимуть нашу область на Спартакіаді України серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. (м. Вінниця) у грудні.