Я – політехнік і пишаюсь цим!

НовиниComments Off on Я – політехнік і пишаюсь цим!

Коли я закінчував школу й постало питання, де продовжити навчання і яку професію обрати, відповідь для мене була очевидною. Я хотів навчатися в одному з кращих навчальних закладів Західного регіону – Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка». Перший рік став для мене, мабуть, найскладнішим: усе нове, незвичне. Я ледь встигав виконувати завдання вчасно. Проте, провчившись кілька місяців, зрозумів, що не помилився у виборі. Мене з радістю прийняли у дружну студентську родину. Очі викладачів спочатку здавались надто суворими, але з часом я зрозумів, що в парі з цією строгістю та вимогливістю крокують доброзичливість, увага, лагідність, розуміння і повага. У наших наставників величезний досвід як виховної, так і викладацької діяльності, тому, якщо хочеш досягти чогось і докладаєш зусиль, ніколи не залишися непоміченим.
Я хвилювався, чи зможу поєднувати навчання зі своєю улюбленою справою (я з раннього дитинства займаюсь вокалом), але був вражений: у ХПК функціонує Центр талановитої молоді – низка гуртків, які щороку проводять презентацію і дають можливість розвивати свої таланти. Приємною несподіванкою стало те, що кожен студент може одержати водійські права. Адже при нашому навчальному закладі діють курси водіїв.
Доброю традицією серед студентства та викладачів є участь у флешмобах. Я пишаюсь тим, що став одним із учасників рекорду України за кількістю людей у вишиванках.
Викладачі фізвиховання турбуються про те, щоб їх вихованці були сильними, здоровими, у свій вільний час займалися спортом. З гордістю можу сказати, що спортивні команди нашого закладу щороку перемагають у міжміських та обласних змаганнях.
Хмельницькому політехнічному коледжу цьогоріч виповнюється 53 роки. Ознайомившись з історією закладу, я з”ясував: наші студенти щорічно є переможцями та призерами олімпіад, різноманітних інтелектуальних конкурсів та спортивних змагань. І це не дивно, адже аудиторії, лабораторії оснащені сучасною технікою, яка сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу та всебічному розвитку особистості.
Наш навчальний заклад – гордість хмельничан, адже із звичайної споруди він перетворився на сучасну європейську будівлю: змінився не тільки фасад коледжу, а й не впізнати стін рідних коридорів. Керівництво турбується, щоб студентам було затишно і комфортно в навчальних аудиторіях.
Непомітно промайнули роки навчання. Але я не хвилююсь за своє майбутнє: попереду нова незвідана сторінка мого життя – вступ до Національного університету «Львівська політехніка», що входить у п”ятірку найкращих навчальних закладів України. Яким буде моє навчання потім, я не знаю, але сьогодні можу сказати впевнено : я – політехнік і пишаюсь цим!