Профорієнтаційна зустріч

НовиниКоментарі Вимкнено до Профорієнтаційна зустріч

Цікаву профорієнтаційну екскурсію до Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» здійснили 26 вересня учні 8Б класу Хмельницької ЗОШ №25. Вони пройшли унікальним приміщенням освітнього закладу, що було побудоване саме під потреби навчання технічним спеціальностям, побували у спеціалізованих майстернях та лабораторіях, побачили учбові станки та обладнання, комп’ютерні класи, бібліотеку та музей. Та найбільше їх цікавили питання вибору професій та подальших перспектив після закінчення ХПК. На всі ці питання їм дав відповідь завідувач відділення інженерної механіки Олексій Васильович Матвєєв.
Щиро дякуємо педагогічному колективу та директору школи Івану Григоровичу Душкевичу за постійну профорієнтаційну роботу та співпрацю з нашим навчальним закладом. Вдячні та горді тим, що випускники Вашої школи є серед кращих студентів Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». Сподіваємось на подальшу співпрацю!