НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки вкотре підтвердили високий рівень викладання програмування у нашому навчальному закладі !!!

14-15 вересня 2018 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбулися змагання Південно-Західного регіонального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. У них взяли участь 36 команд 16-ти вищих навчальних закладів Вінницької, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. Олімпіада проводилася згідно з правилами чемпіонату світу з програмування серед студентських команд під егідою Association for Computing Machinery (ACM). Честь нашого коледжу захищали студенти відділення програмної інженерії другокурсники Костянтин Сторожук, Павло Супрун, Євген Сідельник, Владислав Гринчук, Олександр Моїк та першокурсник Андрій Розгон під керівництвом Вадима Григоровича Задніпровського. За результатами п’ятигодинної перевірки навичок алгоритмічного програмування наші хлопці вибороли перше та третє місця серед команд коледжів. Щиро вітаємо їх з такими здобутками! Але це ще далеко не все, на що здатні наші хлопці! Після ретельного аналізу результатів організатори змагання повідомили, що команда Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» cKhmPC_FantasticThree (у складі Костянтин Сторожук, Павло Супрун, Владислав Гринчук) в об’єднаній турнірній таблиці із командами університетів досягла аж 6-го місця рейтингу, обійшовши при цьому три десятки команд різних університетів, інститутів і коледжів, та отримала право участі у третьому (фінальному) етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (19-21 жовтня в м.Вінниця), який одночасно є півфіналом Міжнародної олімпіади з програмування ACM-ICPC.
Побажаймо нашим хлопцям успіху, щоб вони і там були серед призерів!