Бібліотека політехнічного коледжу вітає нових читачів!

НовиниComments Off on Бібліотека політехнічного коледжу вітає нових читачів!

Суть роботи будь-якої бібліотеки найкраще характеризують слова Миколи Реріха про те, що «Бібліотека – це місце роботи, і храм думки, і науково-дослідний центр, і лабораторія, і музей, і вища школа, і місце високих радощів, світ розуму та очей». Сьогодні бібліотека Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» – це потужний інформаційно-освітній і культурно-просвітницький центр, що забезпечує інформаційне обслуговування навчального, наукового й виховного процесів коледжу. Ресурсна база: близько 100 тисяч документів на різних носіях інформації, періодичні видання, електронна періодика, власні видання, публікації та неопубліковані матеріали викладачів та співробітників коледжу, довідково-бібліографічний апарат бібліотеки. Своїм відвідувачам книгозбірня пропонує оперативне та якісне бібліотечно-бібліографічне обслуговування із використанням сучасних новітніх технологій, із впровадженням автоматизації обліку документовидачі з використанням електронного формуляра, безкоштовне забезпечення навчальною літературою. До послуг читачів комфортний читальний зал, де діє Wi-Fi зона; зручний графік роботи, (з 8.00 до 19.00); висококваліфікований, досвідчений колектив бібліотеки: Клавдія Михайлівна Фастишевська (завідуюча бібліотекою), Юлія Миколаївна Гой ( бібліотекар-бібліограф), бібліотекарі 1 категорії : Валентина Іванівна Бевза, Наталія Іванівна Борук, Ірина Анатоліївна Квятковська. В новому навчальному році бібліотекар Валентина Іванівна Бевза провела комплекс презентацій, які популяризують роботу бібліотеки, вчать користувачів орієнтуватися у виборі навчальної, художньої, науково-популярної та довідкової літератури, дозволяють опанувати засади пошуку інформації за допомогою довідково-бібліографічного апарату, електронного каталогу бібліотеки. При видачі безкоштовних підручників першокурсникам на навчальний рік , В.І.Бевза ознайомила їх з правилами користування бібліотекою, правилами внутрішнього розпорядку, інструкцією з техніки безпеки у бібліотеці. Нам приємно, що проведена робота вже дає результати. Студенти-першокурсники звертаються зі своїми читацькими запитами та отримують кваліфіковану вичерпну відповідь.

41611837_542022212889659_9099415952092561408_n41562900_542022056223008_3681099491672326144_o