Високий рівень підготовки фахівців з обслуговування автомобілів на вимогу часу

НовиниComments Off on Високий рівень підготовки фахівців з обслуговування автомобілів на вимогу часу

Упродовж останніх років спеціальність  «Автомобільний транспорт» стала однією із лідерів за попитом на ринку праці  і, відповідно, за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Саме тому у 2016 році у  ХПК було відкрито відділення автомобільного транспорту.  Для забезпечення його ефективної роботи створено та обладнано нові кабінети і лабораторії, майстерні, сучасний автодром. Ми чітко розуміємо, якого фахівця потребують сьогодні на ринку праці.

2

Наші студенти вивчають будову автомобілів, автомобільні двигуни, технічну експлуатацію автомобілів, основи технічної діагностики, експлуатаційні матеріали, організацію автомобільних перевезень і безпеки дорожнього руху, фірмове обслуговування транспортних засобів, основи технології виробництва та ремонту автомобілів, водійську справу. Працюють курси водіїв, де студенти проходять повну теоретичну і практичну підготовку  та отримують водійські права.

Базами практик наших студентів є провідні автосервісні, авторемонтні та інші підприємства: ТзОВ «Автотитул», «Пежо Авто Люкс», «Опус-Авто Плюс», «Інтер дизель», Автоцентр «Лига», «Фаворит авто», «Баварія Захід», «Автоплюс», «Італкарс Фіат», «Дакар-Сервіс», ТОВ «Техогляд на Київській», «Говерла», ТзОВ «ТД Євромоторс», Тойота Центр Хмельницький «Гранд-мотор», ВАТ «Хмельниччина Авто», ВАТ «Престиж-Авто», «Бош Авто Сервіс».

Студенти відділення автомобільного транспорту гідно представляють наш навчальний заклад на всеукраїнських науково-технічних заходах, виставках, конкурсах.

3

Студенти відділення автомобільного транспорту ХПК були задіяні у Тест-драйві позашляховиків  – TOYOTA OFFROAD DAY, що  був проведений ТОВ «Гранд-мотор»  на відкритій горбистій місцевості поблизу м. Хмельницького.

4

Хмельницькі політехніки-автомобілісти отримали Кубок за 3 місце у змаганнях серед студентів автодорожніх коледжів України, що відбулися в Тойота Центр Львів «Діамант».

5

Студенти відділення автомобільного транспорту  взяли участь у Міжнародній науково-технічній онлайн-конференції “Альтернативні джерела енергії на автомобільному транспорті”

6

З метою працевлаштування випускників відділення запрошують  на автотранспортні, автосервісні, авторемонтні та інші підприємства різних форм власності, в науково-дослідницькі, проектно-конструкторські організації, вищі навчальні заклади. Представники відомих підприємств та організацій автомобільної галузі постійно присутні на захистах дипломних проектів – це ще раз підтверджує високий рівень підготовки наших фахівців.

7

Лабораторна робота з технічного обслуговування ходової частини автомобіля “Визначення кутів встановлення керованих коліс”

До нас на навчання приходять ще й для того, щоб улюблене  хобі  доповнити професійними знаннями та отримати спеціальність, що стане запорукою майбутніх життєвих успіхів. Так і Денис Снігур, що іще в далекому 2009 році отримав горде звання Чемпіона України з картингу та неодноразово  підтверджував своє чемпіонство, для навчання обрав саме відділення автомобільного транспорту ХПК.

8

Навчання за спеціальністю «Автомобільний транспорт»  ви зможете продовжити в будь-якому вітчизняному чи зарубіжному навчальному закладі, проте найбільш сприятливі умови для наших випускників пропонує НУ “Львівська політехніка”.

9

Готуючи висококваліфікованих, затребуваних на ринку праці фахівців,  ми впевнено дивимось у майбутнє!