Вітаємо наших спортсменів!

НовиниComments Off on Вітаємо наших спортсменів!

Вітаємо колектив кафедри фізичної культури коледжу з успішними виступами наших команд у всіх видах міської спартакіади студентів ВНЗ І-ІІ р.а. В заліковому підсумку на даному етапі змагань команда ХПК посідає І місце, відірвавшись на 5 очок від другого призера та на шість очок від третього. Сприяли цьому і гарні результати збірних команд юнаків та дівчат нашого коледжу на міській спартакіаді з баскетболу, що проходила 12-14 березня 2018 року у спортзалі Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». Вже стало традицією, що жодна інша команда юнаків не взмозі дати справжній бій політехнікам, а тому цьогоріч наставник команди Петро Романович Старцун поставив перед хлопцями завдання – утримати багаторічне лідерство. І юнаки не підвели – звання чемпіонів знову виборола команда ХПК. Свій бійцівський характер показала і команда дівчат. В напружених поєдинках вони вибороли третє місце, поступившись лише командам ХБМК та ХТЕК-КНТЕУ.

Наступним етапом спартакіади будуть змагання з волейболу, що пройдуть 26-28 березня у спортзалі нашого навчального закладу. Рада КФК ХПК запрошує всіх вболівальників прийти і підтримати свої команди.