НовиниComments Off on Зустріч із випускником відділення комп’ютерних систем та мереж, керівником ІТ-компанії Stfalcon.com Степаном Танасійчуком

14 березня в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбулось два різних за формою, але дуже подібних за змістом заходи. На одному з них на зустріч зі студентами прийшли їхні батьки, котрі також навчались у нашому закладі. На іншому – бажаним гостем став випускник відділення комп’ютерних систем та мереж 2005 року Степан Танасійчук. Сьогодні він засновник, власник та керівник ІТ-компанії Stfalcon.com, яка займається розробкою веб-сервісів та мобільних додатків для середнього бізнесу і великих корпорацій.
Завідувач відділення комп’ютерної інженерії Антон Францович Сівко, знаючи Степана як одного із своїх найкращих та найстаранніших студентів, що закінчили коледж з відзнакою, представив його слухачам як яскравий та гідний приклад до наслідування. Адже Степан – українське втілення «американської мрії». Він народився в звичайній родині без особливих матеріальних статків і тільки завдяки власній старанності, наполегливості та підприємливості, без сторонньої допомоги досяг значних висот у бізнесі і сьогодні охоче допомагає амбітним та працелюбним стати на ноги.
На зустрічі була присутня і керівник відділу компанії Анастасія Демідова. Вона розповіла студентам старших курсів відділень програмної та комп’ютерної інженерії про компанію Stfalcon, яка вже має філію у Києві та планує відкрити таку ж у США. Крім того фахівці фірми мають можливість працювати дистанційно.
Сьогодні Stfalcon радо співпрацює з альма-матер свого засновника, маючи на меті покращення практичної підготовки нового покоління студентів ХПК та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Тут раді кожному амбітному і сильному ІТ-шнику, який невтомно працює над своїм фаховим рівнем. Таким юнакам та дівчатам пропонують пройти практику на базі компанії. За її результатами кращі з кращих отримують запрошення стати частиною сильної команди Stfalcon.

29214059_424757087949506_3181402394871959428_n 29258689_424757084616173_429285524209093944_n