Відкритий виховний захід “Тепло родинного вогнища”

НовиниКоментарі Вимкнено до Відкритий виховний захід “Тепло родинного вогнища”

Династія. При цьому слові в уяві нашого сучасника спливає великий олігархічний клан, який передає свої немислимі статки від діда і батька – синові та онукові. Ми вже й призабули, що може бути династія робітників, науковців, викладачів. А вони ж таки існують! І може найнезвичніша з них – династія студентська. 14 березня 2018 року в Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» на запрошення куратора Ірини Миколаївни Ковалець в гості до групи КС – 152 завітали батьки студентів – мати Ярослава Рижого Лілія Федорівна та батько Ігоря Онофрійчука Володимир Іванович. Вони обоє навчались в нашому коледжі на одному курсі з 1991 по 1996 р. А тепер їхні сини здобувають освіту в цьому ж навчальному закладі – більше того – в одній групі. І ось у теплій, майже домашній атмосфері, смакуючи чаєм та печивом, зустрілись два покоління, дві одвічно пов’язані нерозривними узами генерації – батьки і діти. Представники поколінь, між якими пролягла відстань у 25 довгих років, з азартом та подивом відшуковували спільне та відмінне в укладі студентського життя тоді і тепер. Гості розповіли, як склалось їхнє життя після закінчення коледжу. Приємно було почути, що міцні знання, здобуті під час навчання, стали надійною основою для професійної самореалізації: Лілія Федорівна вже 15 років працює інженером з нормування праці на заводі «Нева», а Володимир Іванович, закінчивши з «червоними» дипломами коледж, а потім і вищий навчальний заклад, став викладачем Хмельницького Національного університету. Життєві досягнення батьків краще усіляких вмовлянь переконали молодь в тому, що диплом без міцних фундаментальних знань – це лишень папірець, а сьогоденна важка праця над підручниками – запорука майбутнього життєвого успіху.
Захід, який відбувся, був незвичайним і першим такого плану в нашому навчальному закладі. Але подібних випадків, коли коледж започатковує сімейну традицію навчатись з покоління в покоління в ХПК, є дуже багато. Мабуть найдостовірнішим свідченням ефективності навчального закладу, своєрідним лакмусовим папірцем його затребуваності є якраз те, що батьки приводять дітей для здобуття гарної освіти у свою альма-матер.

29216386_424700157955199_4319732856501117397_n29214327_424700161288532_3685537509524971947_n