Найщиріші вітання!

НовиниComments Off on Найщиріші вітання!

Від усієї душі вітаємо нашого колегу, викладача циклової комісії фізичного виховання ХПК Івана Івановича Шимківа з високими досягненнями у спортивному житті України. За підсумками змагань 2017 року він увійшов в десятку кращих тренерів країни з кіокушинкай карате. Згідно щорічного рейтингу, який складає Національна федерація України з цього виду спорту, Іван Іванович посідає 5 місце. У номінації «Кращий тренер жінок у розділі “куміте”» Івана Івановича визнано найкращим!!! Блискуче виступила збірна команда Хмельницької області на Чемпіонаті України з Кіокушинкай карате серед дорослих та юніорів:
– Альона Вересняк – 1-ше місце
– Олександр Тимець – 2-ге місце
 – Іван Шимків – 3-тє місце в розділі “ката”
– Поворозник Павло – 3-тє місце серед юніорів в розділі “ката”

У відкритому чемпіонаті Одеської області “Південна Пальміра”:
– Максим Стінський – 1-ше місце серед юнаків 2004-2005р.р.н..
– Матвій Шевельов – 1-ше місце   серед юнаків 2004-2005р.р.н..
– Богдана Пархомова – 1-ше місце серед дівчат ,‎2006-2007 р.р.н..

Бажаємо Вам, Іване Івановичу, Вашим вихованцям подальших яскравих успіхів, високих досягнень, призерів та чемпіонів!

2 3 5

 
Рейтинг 10 кращих спортсменів НФККУ за підсумками змагань 2017 року
1. Ковальчук Ярослав (СК «Канку», м. Львів)
2. Свинаренко Олександр (ДК КК ім. О. Кріптова, м. Лохвиця, Полтавська обл.)
3. Журавель Анатолій (ДК КК ім. О. Кріптова, м. Лохвиця, Полтавська обл.)
4. Мутіна Наталія (СК «Канку», м. Львів)
5. Палій Северин (СК «Канку-Сихівський район», м. Львів)
6. Король Олег (ЛОФКК, м. Львів)
7. Вересняк Альона (СК «Цунамі Доджо», м. Хмельницький)
8. Дузяк Анастасія (СК «Сіндо», м. Ладижин, Вінницька обл.)
9. Лагно Світлана (СК «Спарта-17», м. Олександрія, Кіровоградська область)
10. Крюков Юрій (ЛОФКК, м. Буськ, Львівська обл.).
 

Номінації НФККУ 2017 року

1. Кращий спортсмен 2017 року – Свинаренко Олександр (ДК КК ім. О.
Кріптова, м. Лохвиця, Полтавська обл.)
2. Краща спортсменка серед жінок у розділі «куміте» – Вересняк Альона (СК
«Цунамі Доджо», м. Хмельницький)
3. Кращий спортсмен серед чоловіків у розділі «ката» – Король Олег
(ЛОФКК, м. Львів)
4. Краща спортсменка серед жінок у розділі «ката» – Мутіна Наталія (СК
«Канку», м. Львів)
5. Кращий спортсмен серед молоді чоловічої статі, Кращий титульний
спортсмен серед молоді чоловічої статі – Журавель Анатолій (ДК КК ім. О.
Кріптова, м. Лохвиця, Полтавська обл.)
6. Кращий титульний спортсмен серед молоді чоловічої статі – Крюков Юрій
(ЛОФКК, м. Буськ)
7. Краща спортсменка серед молоді жіночої статі – Лагно Світлана (СК
«Спарта-17», м. Олександрія, Кіровоградська область)
8. Кращий спортсмен серед юніорів у розділі «куміте» – Палій Северин (СК
«Канку-Си», м. Львів)
9. Краща спортсменка серед юніорок у розділі «куміте» – Лімонт Анна (СК
«Санчін», м. Буча)
10. Кращий спортсмен у розділі «ката», Кращий титульний спортсмен серед
молоді та юніорів у розділі «ката»– Ковальчук Ярослав (СК «Канку», м.
Львів)
11. Кращий спортсмен серед юнаків у розділі «ката» – Камінський Роман (СК
«Канку», м. Львів)
12. Кращий спортсмен серед юнаків у розділі «куміте» – Морозов Андрій (СК
«Кодо-кан», м. Київ)
13. Кращий спортсмен серед юнаків у розділі «куміте» – Герасимук Денис (ДК
КК ім. О. Кріптова, м. Лохвиця, Полтавська обл.)
14. Краща спортсменка серед дівчат у розділах «куміте» та «ката» – Пришляк
Анастасія (СК «Канку», м. Львів)
15. Краща спортсменка серед дівчат у розділах «куміте» та «ката» – Левко
Анастасія (СК «Канку», м. Львів)
16. Краща титульна спортсменка серед дівчат у розділі «куміте» –
Козачковська Ірина (ВОФКК, м. Вінниця)

 

ТРЕНЕРИ

Рейтинг 10 кращих тренерів НФККУ за підсумками змагань 2017 року
1. Прядка Володимир Семенович (ДК КК ім. О. Кріптова, м. Лохвиця,
Полтавська обл.)
2. Мутін Сергій Асхатович (СК «Канку», м. Львів)
3. Король Олександр Сергійович (ЛОФКК, м. Львів)
4. Доліновський Тарас Степанович (СК «Канку-Сихівський район», м. Львів)
5. Шимків Іван Іванович (СК «Цунамі Доджо», м. Хмельницький)
6. Брушніцький Сергій Анатолійович (СК «Сіндо», м. Ладижин, Вінницька обл.)
7. Слинько Сергій Олексійович (СК «Спарта-17», м. Олександрія,
Кіровоградська обл.)
8. Крюков Віталій Миколайович (ЛОФКК, м. Буськ)
9. Гончаренко Олександр Валерійович (ВОФКК, м. Вінниця)
10. Петренко Ірина Віталіївна (СК «Санчін», м. Буча, Київська обл.).

 

Номінації НФККУ 2017 року

1. Кращий тренер 2017 року у розділі «куміте», Кращий тренер молоді та юнаків у розділі «куміте» – Прядка Володимир Семенович (ДК КК ім. О. Кріптова, м.Лохвиця, Полтавська бл.)
2. Кращий тренер 2017 року у розділі «ката», Кращий титульний тренер молоді та юніорів у розділі «ката» – Мутін Сергій Асхатович (СК «Канку», м. Львів)
3. Кращий тренер чоловіків у розділі «ката» – Король Олександр Сергійович (ЛОФКК, м. Львів)
4. Кращий тренер жінок у розділі «куміте» – Шимків Іван Іванович (СК «Цунамі Доджо», м. Хмельницький)
5. Кращий тренер молоді жіночої статі у розділі «куміте» – Слинько Сергій Олексійович (СК «Спарта-17», м. Олександрія, Кіровоградська обл.)
6. Кращий тренер юніорів у розділі «куміте» – Доліновський Тарас Степанович (СК «Канку-Сихівський район», м. Львів)
7. Кращий тренер юніорок у розділі «куміте» – Петренко Ірина Віталіївна (СК «Санчін», м. Буча, Київська обл.)
8. Кращий тренер юнаків у розділі «куміте» – Жадан Антон Олександрович (СК «Кодо-кан», м. Київ)
9. Кращий тренер юнаків у розділі «ката» – Гаврилець Тарас Сергійович (СК «Канку», м. Львів)
10. Кращий тренер дівчат у розділах «куміте» та «ката» – Пападопулос Анастас Анастасович (СК «Канку», м. Львів)
11. Кращий тренер дівчат у розділах «куміте» та «ката» – Загорбенський Любомир Ігорович (СК «Канку», м. Львів)
12. Кращий титульний тренер дівчат у розділі «куміте» – Вихованець Олександр Юрійович (ВОФКК, ВОДЮСШ «Спартак», м. Вінниця)

ГО 'Національна Федерація Кіокушинкай Карате України', Facebook

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж