Турбота про життя та здоров’я студентів – найважливіша праця педагога

НовиниКоментарі Вимкнено до Турбота про життя та здоров’я студентів – найважливіша праця педагога

Проведення профілактичної роботи серед студентів, що знаходяться у періоді становлення життєвих цінностей, збереження їх життя та здоров′я, запобігання шкідливим звичкам та аморальній поведінці є одним із найважливіших завдань, що стоять перед педагогічним колективом навчального закладу. Тому у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» постійно проводяться індивідуальна робота, бесіди, години спілкування на теми «Життєві навички безпечної поведінки», «Ми за здоровий спосіб життя», «Життя – неоціненний скарб», «Наше здоров’я – майбутнє країни», «СНІД – невидиме зло», «Життя – це мить, зумій його прожити» та ін. У цьому напрямку з нами співпрацюють лікарі, психологи, представники різноманітних громадських організацій.

Нещодавно стало відомо, що у Хмельницькому відкривається «Лайф Центр» – проект, який функціонує за сприяння волонтерів та меценатів зі США та України. Хмельницький стане четвертим українським містом, де працюватиме такий центр. 8 листопада його представники завітали до коледжу. В цікавій театралізованій формі говорили на вічну тему: «Він і вона». Кохання, романтичні стосунки – те, що цікавить підлітків, бентежить, інтригує. Та є інша сторона цього питання – небезпека, котру несе за собою нерозбірливість у міжстатевих відносинах. Отож на перший план виходить пропаганда важливості цнотливих сексуальних стосунків, відповідальність за свої дії та обіцянки, запобігання абортам та їх наслідкам. Після почутого молоді люди ще раз задумались над тим, як можуть розвиватися стосунки і як будувати їх так, щоб не зазнати розчарувань та болісних, часом непоправних наслідків. “Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще, що корисно для її здоров’я, ніж вона сама”. Сократ.