НовиниComments Off on Проведено виховні години на тему «О коледже, тобою я живу!» присвячені річниці заснування навчального закладу

«О коледже, тобою я живу!»
Ці слова Миколи Дмитровича Бодарецького стали назвою та лейтмотивом виховної години, що пройшла у бібліотеці навчального закладу в рамках проведення тижня Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка». Студентам першого курсу розповіли про те, що наш коледж довгий період є кращим за багатьма показниками. Це і перемоги на олімпіадах, в тому числі республіканських, і спортивні досягнення, і навіть Гран-Прі загальноміського фестивалю «АРТ-СТУДФЕСТ» також отримали ми. Минулого і позаминулого року за рейтингом газети «Всім» ми – кращий навчальний заклад нашого міста. З 2015 року ми знаходимось в структурі «Львівської політехніки» – Національного університету, що посідає провідні позиції серед кращих вищих навчальних закладів України. Більшість наших студентів продовжують навчання саме там. Хмельничанам це дуже зручно, адже Центр дистанційного навчання знаходиться у 2 корпусі нашого навчального закладу. Сюди ж приїжджають львівські викладачі і лише на випускні державні екзамени група їде до Львова, що за відгуками наших студентів є цікавою пригодою.
Завідувачка бібліотеки Клавдія Михайлівна Фастишевська зробила короткий екскурс в історію, зазначивши, що високу планку лідерства започаткували наші попередники з перших років заснування коледжу і висловила надію, що нове поповнення студентів буде не тільки гідно її тримати, а й примножить власними здобутками. Цікавою для першокурсників стала розповідь про людину, повз меморіальну дошку якої вони щодня ідуть до бібліотеки – Миколу Дмитровича Бодарецького, який біля 30-ти років очолював навчальний заклад. Під час виховної години було урочисто покладено квіти до його пам’ятної дошки.
Перед студентами виступила і Олена Дмитрівна Докторук, яка майже 40 років працює у коледжі. Прийшла вона до нас головою студпрофкому, довгий час поєднувала посаду заступника директора з виховної роботи та викладача культурології і сьогодні не покидає улюблену справу. Життя Олени Дмитрівни нерозривно пов’язане з історією коледжу і тому її розповідь була цікавою, інформативною та захоплюючою. Наостанок, вона звернула увагу студентів на те, що у коледжі створені гарні умови для всебічного розвитку: працюють гуртки, студії, клуби, секції, проводяться масштабні творчі акції, флеш-моби, концерти, благодійні ярмарки. Це всі ті яскраві моменти юності, які потім з особливою теплотою згадуються, як найкращі в житті.
Сьогодні коледж зустрічає свою 52 річницю. Ми маємо багато досягнень та не зупиняємось на цьому. Як наголосив директор Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» кандидат економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук, виступаючи перед колективом навчального закладу, перед нами стоять великі амбітні плани по впровадженню новітніх освітянських методик з використанням найсучаснішої техніки, залучення до викладання бізнесової еліти краю та впровадження різноманітних додаткових освітніх послуг. Ми відкриті до нового, прогресивного. Ми активно вивчаємо досвід колег і ділимось своїм. Невдовзі чекаємо делегацію американських освітян і знаємо, що наші викладачі і студенти достойно продемонструють свої здобутки.
Віримо, що і наші першокурсники, які пройшли через нелегкі вступні випробування у навчальному закладі з найвищим конкурсом, з часом стануть нашою гордістю.

22195561_361095784315637_8482702558740973018_n 22228377_361095900982292_2269556969115362160_n 22279806_361095787648970_1348794557685955404_n