Національний рекорд України в Хмельницькому політехнічному коледжі

НовиниComments Off on Національний рекорд України в Хмельницькому політехнічному коледжі

У всі віки дух нації був основою природної прихильності людини до власного народу. Ця прихильність –  вічна і на ній ґрунтується відчуття Батьківщини. Цим духом пронизаний весь виховний процес у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка». Приклади авторитетних наставників-викладачів, відомих випускників, студентське середовище сприяють формуванню патріотизму та глибокого розуміння історії українського народу. У навчальному закладі не лише пропагується здоровий спосіб життя, толерантність, культивуються освіта та наука, а й створено всі умови для творчого та інтелектуального розвитку студентів: працює Центр талановитої молоді «Політехнік», військово-історичний музей, народознавча кімната «Українська світлиця»; проводиться волонтерська та благодійна діяльність, виховні години, просвітницькі тренінги, зустрічі з видатними людьми, виставки та експозиції архівних документів, присвячені знаменним та пам’ятним датам української історії.

Ми пропагуємо національну ідею, відроджуємо  прадавні народні традиції, виховуємо глибоку повагу та любов до Батьківщини. Репортажі про наші масштабні креативні мистецькі заходи та флешмоби: #22PushUpChallenge,  «Естафета поцілунків»,  творчо-інтелектуальний конкурс «Містер ХПК», «Свято звитяги та українського лицарства», «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» та інші показали всі провідні хмельницькі телеканали.

Сенсаційною новиною в ефірі телеканалів та сторінках головної обласної газети «Подільські вісті» став репортаж про проведення у ХПК масштабного флешмобу «Тризуб у вишиванках» і встановлення Національного рекорду за кількістю учасників подібного дійства.

Флешмоб став фінальним акордом святкування Дня вишиванки.  У ньому взяли участь 978 наших вихованців у традиційному народному одязі та ще 173 учасники, що були вбрані в одяг, адаптований під національний. Лейтмотивом заходу стали  слова відомої пісні гурту «ТІК»:

Так, я люблю Україну!
Я тут народився і тут хочу жити!
Так, я люблю Україну!
Сильно люблю і буду любити!
Свою родину, свою сім’ю!
Мені є що втрачати, є кого любити,
І я сильно ціную те, що люблю!

19029758_316292852129264_8546564425329669972_n