НовиниКоментарі Вимкнено до Зустріч з фахівцем по підбору персоналу провідного українського загальнонаціонального телекомунікаційного провайдера ВОЛЯ

У Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» завжди раді зустрічам зі своїми випускниками, а особливо тоді, коли вони приходять з почесною місією представити свою компанію. Так у рідних стінах радо зустріли Мар’яну Буленок, яка сьогодні є фахівцем з підбору персоналу провідного українського загальнонаціонального телекомунікаційного провайдера ВОЛЯ, що надає комплексну комбінацію послуг цифрового телебачення і провідного доступу в Інтернет.
Пані Мар’яна провела презентацію, під час якої переконливо довела, що саме ВОЛЯ сьогодні є лідером українського ринку цифрових розваг та кабельного телебачення, входить у трійку лідерів інтернет-ринку країни. Компанія обслуговує близько 2млн абонентів ТБ і Інтернету. У ній задіяно 2 тисячі працівників, з них – понад 130 у Хмельницькому Call-центрі. Компанія активно розвивається, пропонуючи все новіші послуги. В 2016 році було інвестовано понад 500 млн. грн. в інновації та модернізацію мереж. Також тут постійно дбають про якісний кадровий потенціал. Тому, знаючи (в тому числі із власного досвіду) про високий рівень знань випускників політехнічного коледжу, пані Мар’яна пропонує їм розпочати свою кар’єру у Хмельницькому Call-центрі. Запорукою вдалого старту стане ефективне навчання в рамках адаптації за рахунок компанії. У своїй презентації вона також детально зупинилась на темі розрахунку зарплати, яка складається з почасової ставки та різноманітних надбавок. Перевагами роботи саме в компанії ВОЛЯ також є офіційне працевлаштування за цивільно-правовим договором, можливість професійного росту, гнучкий графік роботи, сучасний зручний офіс, дружній колектив, професійна організація колективного відпочинку.

_MG_1162 IMG_20170426_132058