Вітаємо з ювілеєм!

НовиниComments Off on Вітаємо з ювілеєм!

Квітуча весна і радісні вітання з нагоди ювілею чарівної, розумної, доброзичливої  жінки із доброю, щирою, веселою, завзятою душею – Ольги Тимофіївни Валявіної – зробили 28 квітня 2017 року святковим днем у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка».

Весь педагогічний, студентський колектив коледжу, а з ним і величезна армія наших випускників, кількість яких і не злічити за понад 30  років педагогічного стажу нашої ювілярки, зичать Ользі Тимофіївні  миру, щастя і здоров’я, успіхів у роботі, тепла і злагоди, родинного затишку і любові рідних, близьких та друзів.

Ми пишаємось Вами. Нехай не тільки в день Вашого ювілею, але й щодня звучать найприємніші та найщиріші слова на Вашу адресу, щоб Ви знали, як Вас шанують і люблять у нашому колективі. Нехай доля дарує тільки щасливі миті життя та втілює все задумане Вами!

Доброго Вам здоров’я, шановна Ольго Тимофіївно,  і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням!