У коледжі відбувся круглий стіл

НовиниComments Off on У коледжі відбувся круглий стіл

Впродовж всього терміну навчання у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» педагогічний колектив тісно взаємодіє з батьками наших студентів. Така співпраця розпочинається ще задовго до вступної кампанії і, як правило, за ініціативи самих батьків. На їх прохання, 31 березня у коледжі відбувся круглий стіл за участі відповідального секретаря відбіркової комісії Д.О.Пижова, завідуючого відділенням автомобільного транспорту Л.В.Пірога, голови циклової комісії інженерної механіки Є.Є.Торопова, голови циклової комісії економіки та менеджменту О.М.Громик, фахівця з профорієнтації О.В.Кравчук, завідуючого лабораторією Є.С.Кондратюка та викладачів підготовчих курсів. Під час даного заходу майбутні абітурієнти, що вже визначились з вибором навчального закладу, просили порад щодо конкретної спеціальності, яких у коледжі є 7. Всі вони значно відрізняються одна від одної. Це не означає, що є кращі і гірші, просто – різні.
Для людини важливо бути першокласним, затребуваним на ринку праці фахівцем, і не так важливо – в якій галузі. Вибір професії насамперед має бути обумовлений характером людини, вподобаннями, рівнем знань і тим, наскільки легко даються ті чи інші предмети. До прикладу, без досконалого знання алгебри неможливо стати хорошим програмістом, але можна стати високозатребуваним спеціалістом з обслуговування верстатів з ЧПУ чи автомобільного транспорту. До речі, сьогодні в нашому регіоні найбільший попит у роботодавців саме на таких фахівців.
Відверта розмова батьків з представниками навчального закладу стосувалась вибору спеціальності на основі особливостей їхніх дітей. Говорили також про те, як і де працевлаштовуються наші випускники, які предмети є найбільш важливими для кожної зі спеціальностей, про можливості переведення на іншу спеціальність під час навчання тощо. Були отримані відповіді на всі питання і тепер саме батьки мають вчасно дати мудру пораду своїм дітям, основану на власному досвіді, а також на знанні здібностей та можливостей своїх дітей.