НовиниComments Off on Ще одна надзвичайно зворушлива зустріч сколихнула Хмельницький політехнічний коледж

Разом зі своїм командиром до нас завітав випускник коледжу 2005 року, учасник АТО Іван Олійник.
Закінчивши ХПК та Львівську політехніку, Іван працював за фахом, та з початком бойових дій на сході він пішов служити до збройних сил і сьогодні є контрактником 8 полку спецпризначення.
Військовослужбовець – це справжня чоловіча професія, яка не тільки шанується суспільством, а й добре оплачується, та має цілий перелік соціальних пільг. Насамперед це стосується бійців створеного у 2016 році такого підрозділу збройних сил, як сили спецоперацій. Ці підрозділи формуються в першу чергу з юнаків зі знаннями радіоелектроніки. Тому у полку спецпризначення, що базується у нашому місті, будуть раді підписати контракт військової служби саме з випускниками політехнічного коледжу.
Військові не приховують, що їх служба небезпечна і складна. Тому рішення має бути добре продуманим і вмотивованим. Щодо Івана, то він задоволений своїм вибором і майбутнє бачить лише у збройних силах.
Викладачі та студенти коледжу горді тим, що серед наших випускників є справжні патріоти, мужні чоловіки, які виконують велику місію захисту Батьківщини.