“Kakatone 2017″

НовиниComments Off on “Kakatone 2017″

27 березня  у аудиторії 243а  Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся  щорічний конкурс «Kakatone» — захід, під час якого студенти, які мають здібності у галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано працюють над розв’язанням поставленої задачі.

Мета конкурсу полягає в тому, щоб зібрати програмуючі команди студентів коледжу для того, щоб за відведений період часу, створити певний програмний продукт. Тематику розроблюваного програмного додатку та  технології використання, вирішують учасники команд.

Kakatone – це хороша можливість для дизайнерів, розробників та інших фахівців зібратися разом і попрацювати над створенням якогось проекту.

1. Креативний процес роботи. На Kakatone в учасників є унікальна можливість попрацювати у вільному, зручному для них форматі.
  2. Нові знання. Формат Kakatone передбачає, що учасники постійно вирішують ті завдання, з якими вони раніше не зустрічались. Навчання новому під час марафону відбувається дуже швидко, а отримані знання тут же можна використати на практиці. Крім того, навколо знаходиться багато учасників, які можуть надати допомогу і підставити своє дружнє плече.
  3. Показ таланту. Для учасників Kakatone – це можливість показати, наскільки вони хороші фахівці.
  4. Реалізація нових ідей. Kakatone є майданчиком для експериментів, який дозволяє придумувати і реалізовувати абсолютно нові ідеї та проекти.
  5. Сцена стартап-проектів. Програмуючий марафон є особливо цікавим тим, що він являється сценою потенційно успішних стартапів, з якими можна продовжити працювати.

За результатами оцінювань у конкурсі перемогу отримала команда “DECODERS“, учасниками якої є студенти 4-го курсу, групи ПР-131:

1. Новацький Олег
  2. Дзюбак Владислав
  3. Маркітан Максим
  4. Самуляк Роман

DSCN3318

DSCN3181 DSCN3184 DSCN3198 DSCN3212 DSCN3250 DSCN3260 DSCN3264 DSCN3277 DSCN3293