Про наш маленький внесок у велику справу

НовиниComments Off on Про наш маленький внесок у велику справу

Зустрічі бувають різні. Бувають веселі, бувають сумні, а бувають такі, від яких перехоплює подих. Це тоді, коли розумієш, що перед тобою – справжні герої, які роблять, просто роблять свою справу – захищають Батьківщину. Захищають там, де щодня стріляють, де прощаються з загиблими побратимами, де побутові проблеми давно вже відійшли на задній план. Саме такі люди на наше запрошення перед відправленням на передову, заїхали на півгодинки і до нас – у політехнічний коледж. Він і вона, мужній чоловік і смілива жінка. Веселі і привітні, дотепні і компанійські, як більшість з нас – тільки про війну знають не з екранів телебачення. І кожна нагорода на грудях, в тому числі і найвища – Орден Княгині Ольги – нагадують про пережите. Сьогодні вони не називають своїх прізвищ, лише позивні, але з великим захопленням розповідають про армійські будні та свято вірять у справу, заради якої ризикують життям.
Ми показали гостям музей нашого коледжу і хтось пожартував про зброю часів Другої світової, що є серед експонатів музею : «Це якщо до нас дійдуть – будемо оборонятись». Почувши це, воїн Сергій з позивним «Старий», враз посерйознішав і сказав: «Цього не станеться. Я не для цього вже три роки на передовій». І ми йому віримо і безмежно вдячні всім хлопцям і жінкам, що сьогодні захищають наш спокій.
До зустрічі з нашими захисниками ми готувались. Ми знали, що невдовзі вони будуть на фронті. Тому, відклавши в сторону всі інші справи, ліпили вареники та нарізали салати, приносили консервацію, воду та солодощі. Хтось подумав про те, що там є хлопці, що палять – і приніс блок цигарок. Все це ми з величезним задоволенням передали на передову.
Це лише невеличка частинка нашої вдячності захисникам України, наш їм привіт і побажання найшвидшого закінчення бойових дій та повернення до мирного життя.