Вшанування пам’яті Великого Кобзаря

НовиниComments Off on Вшанування пам’яті Великого Кобзаря

9 березня, в день народження Тараса Шевченка, в приміщенні Хмельницького міського будинку культури відлунала програма – сповідь «В нас іншої землі нема», присвячена 203-й річниці від дня народження Великого Кобзаря та пам’яті борців, що віддали своє життя за волю України.
На захід прийшли ті, кому Шевченко болить, хто вбачає в його пророчому слові настанову до дій, хто переймається долею України. Серед них – студенти гр. МГ-161, МЕ-161, КІ-161 та КІ-163 Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» разом з викладачами української мови та літератури Людмилою Іванівною Даценко та Валентиною Федорівною Тарасюк. Присутні були вражені глибоким змістом поетичних творів Кобзаря та Павла Гірника, нашого земляка, лауреата Національної премії України ім.Т. Шевченка, у виконанні заслуженого артиста України Олександра Топоринського, актора Хмельницького обласного драматичного театру ім. М. Старицького. Не залишило нікого байдужим і чудове виконання музичних творів Хмельницьким академічним муніципальним камерних хором та Камерним оркестром Хмельницького музичного училища ім.В.Заремби . Цікавими були експозиції книжкових виставок з фондів Хмельницької міської ЦБС та фотовиставка «Шевченко –духовний гетьман Майдану» з фондів Музею історії міста Хмельницького. По завершенню мистецької програми, студенти Хмельницького політехнічного коледжу вшанували пам’ять поета покладанням квітів до його пам’ятника.