Вітаємо ювілярів!

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо ювілярів!

Цьогорічний день 3 березня у нашому коледжі – особливий. Саме в цей день святкують свої ювілеї аж двоє наших шанованих колег – Ганна Антонівна Бойко та Анатолій Іванович Баранюк. Ми їх у нашому колективі знаємо та цінуємо як висококваліфікованих фахівців з високою теоретичною та практичною підготовкою, великим досвідом роботи. Наші ювіляри, крім того, що вони обоє надзвичайно гарні люди, вони ще й щирі, делікатні, спокійні, тактовні, самозабутньо-працелюбні, інтелектуали з почуттям власної гідності, доброзичливі, щедрі душею, гостинні, відповідальні, з розвиненим почуттям обов’язку, цілеспрямовані та працьовиті. Одним словом, це прекрасні люди, про яких скільки не говори хорошого, буде замало.

В цей чудовий день їх ювілеїв колектив коледжу шле свої вітання та побажання миру, добра, міцного здоров’я, удачі, благополуччя, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень та професійних успіхів !!!