Зустріч із депутатом Хмельницької міської ради Ігорем Мельничуком

НовиниComments Off on Зустріч із депутатом Хмельницької міської ради Ігорем Мельничуком

Хочеш щось зробити – зроби. Не будь інертним. Не чекай, що хтось щось зробить замість тебе. Не чекай, що тебе будуть кудись запрошувати. Сам іди і пропонуй свої послуги. Просто вже зараз. А якщо розумієш, що запропонувати нічого не можеш – наполегливо вчись. Навіть тоді, коли дипломи про освіту у тебе вже є. І читай, обов’язково. Такі поради почули студенти відділення комп’ютерних систем Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» від нашого випускника, депутата Хмельницької міської ради Ігора Мельничука. Попри свій молодий вік, Ігор Олегович має значні професійні досягнення в журналістиці та громадській діяльності. З 2012 року по 2015 рік він займав посаду генерального директора ДП «ДТА» 33 канал, член ГО «Українсько-Польський центр», голова ХММГО «Центр молодіжних перспектив», член громадської ради при Хмельницькому територіальному відділені АМКУ. Сьогодні він входить до фракції “Об’єднання “Самопоміч” у міській раді, член комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами. Обраний до складу редколегії газети “Проскурів”. Він надзвичайно товариський, відкритий та позитивний. Свою депутатську діяльність висвітлює у засобах масової інформації. До нього без проблем можна прийти на прийом чи звернутись через Фейсбук. І будь-які питання він в межах своєї компетенції вирішує по тій же простій формулі: «Дорогу здолає той, хто йде».