НовиниComments Off on День відкритих дверей

19 лютого велика актова зала Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки була вщент заповнена гостями коледжу, що прийшли на День відкритих дверей. В першу чергу їх цікавили питання вступу, навчання, в тому числі і за державні кошти, можливості всебічного розвитку, проживання у гуртожитку, здобуття додаткових професій водія та програміста, особливості подальшого навчання за скороченою програмою у Національному університеті «Львівська політехніка». Всі ці та багато інших аспектів освітив у своїй промові директор коледжу Вадим Володимирович Овчарук .
Після офіційної частини всі присутні, розділившись на декілька окремих груп, пройшли унікальним приміщенням освітнього закладу, що було побудоване саме під потреби навчання технічним спеціальностям. Тут достатньо спеціалізованих майстерень та лабораторій, станків та обладнання, комп’ютерних класів та телестудій. Враховані і культурно-просвітницькі та санітарно-побутові потреби студентів – велика комп’ютеризована бібліотека, музей, кімната народознавства, просторий спортивний та тренажерний зали, медичний, стоматологічний кабінет, їдальня з демократичними цінами та декілька буфетів – все для зручності наших студентів.
Родзинкою Дня відкритих дверей, що відбувся напередодні, стала експозиція власних виробів наших студентів-старшокурсників. Їх вміння були високо оцінені і під час підведення підсумків виставки «Наукові досягнення Хмельниччини», приуроченої до Дня науки у Хмельницькому державному центрі науки, інновацій та інформатизації (Подільські вісті.- 2016.- №60).
Педагогічний колектив бере до уваги парадоксальність ситуації, що існує сьогодні на ринку праці в Україні, коли за наявності великої кількості людей з дипломами про освіту, кадрові агенції шукають і не можуть знайти для багатьох компаній справжніх фахівців, яких вони потребують. В першу чергу – таких, що окрім теоретичних знань мають навички практичної роботи. Особливо дошкуляє ця проблема виробничникам. Таких спеціалістів якраз і готує Хмельницький політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка». У холі коледжу під час Дня відкритих дверей були наочно продемонстровані результати педагогічної майстерності колективу та вміння студентів-старшокурсників розробити та виготовити різноманітні механічні та електронні моделі, пристрої та робототехніку, а також провести економічні розрахунки. Вироби вразили своєю простотою і потрібністю. До прикладу – сонячні повітряні та сонячні водяні колектори, призначені для обігріву приміщень в умовах достатньої природної освітленості і за відсутності (або паралельно з ними) інших джерел енергії, таких як газ, електрика, рідке і тверде паливо. Зроблені з недорогих матеріалів, вони можуть значно заощадити кошти під час опалювального сезону. Зацікавив відвідувачів і власноруч зроблений з доступних матеріалів, що є у кожного господаря, 3D-принтер. За його допомогою можна створити будь-яку потрібну в господарстві річ – оригінальну статуетку чи іграшку, підставку під книги чи щось із посуду. Незамінним він є і під час ремонту, коли потрібно відновити зламані чи втрачені деталі.
Майбутніх абітурієнтів в цей день чекав ще один сюрприз. Вперше була проведена економічна вікторина, головним призом якої став сертифікат, що дає право безкоштовного навчання на підготовчих курсах з математики та української мови. Переможцем став учень ліцею №17 м. Хмельницького Владислав Бзот.
В День відкритих дверей поріг коледжу вперше переступило чимало юних технарів та економістів – тих хто з дитинства щось майструє, створює, модернізує, тих, хто любить рахувати, прогнозувати, поважає точні науки і не мислить себе без ІТ-технологій. Ви прийшли за правильною адресою. Саме тут ваші знання знайдуть розвиток, саме тут ви станете справжнім фахівцем. Бажаємо всім успішної вступної кампанії!

16807827_267014073723809_2860442708516912236_n 16830740_267013623723854_1038557015176372170_n